Gry Mia i Ja

Gry Garfield Garfield
Gry Gumball Gumball
Gry Batman Batman
Gry Roszpunka Roszpunka
Gry Bakugan Bakugan
Gry Kim Kolwiek Kim Kolwiek
Gry Star vs. the Forces of Evil Star vs. the Forces of Evil
Gry Code Lyoko Code Lyoko
Gry kreskówki kreskówki
Gry Zack i Quack Zack i Quack
Gry Księżniczka Sofia Księżniczka Sofia
Gry księżniczki Śnieżki księżniczki Śnieżki
Gry Monster High Monster High
Gry W Głowie Się Nie Mieści W Głowie Się Nie Mieści
Gry Trolle Trolle

Gry Mia i Ja

Mia jest wyjątkową dziewczyną iw tych gry Mia i Ja będziesz miała okazję poznać ją lepiej i dobrze się z nią bawić. Może podróżować do swojego królestwa i zostać Elfiem Centopii! Nie tylko to, ale ma bardzo wyjątkową moc. Może rozmawiać z jednorożcami! Stała się nierozłączna ze swoim chłopakiem Onchao. Uwielbia pozostać w dżungli Centopii, Jaskini Prawdy i Pałacu Elfów. W Centopia Mia jest obrońcą Jednorożca Jednorożca.

W kategorii gry Mia i Ja spotkasz postacie z serii kreskówek podzielonych na 4 sezony po 26 odcinków. Tajemniczy prezent od jej nieżyjących rodziców wysyła 12-letnią Mię do zaczarowanego świata elfów, jednorożców i złej królowej o imieniu Panthea.
 W pierwszym sezonie Mia jest sierotą, która przybyła do szkoły we Florencji zgodnie z ostatnim życzeniem rodziców, którzy zginęli w wypadku. Ojciec baranka był odnoszącym sukcesy projektantem gier, ale niestety nie zakończył swojej największej pracy, gry Centopia, którą specjalnie zaprojektował dla Mii, i pozostawił ją w spadku.
Mia jest dobra i miła i zapraszamy do dołączenia do nich w tych grach online.