Gra posiada listę serwerów z dostępnymi mapami, na których gra już wielu różnych graczy. Ta gra zawiera elementy znanej gry Minecraft. To nie jest zwykła strzelanka, ponieważ tutaj wszystkie tekstury są zbudowane z kostek, podobnie jak mapa, wszystkie znajdujące się na niej obiekty, a nawet gracze.

Każdy gracz ma możliwość stworzenia własnego budynku z klocków i to jest fajne! Każdy doświadczony gracz będzie mógł zbudować dla siebie własną fortecę lub blokadę drogową, aby się tam ukryć i strzelać do graczy znajdujących się na otwartej przestrzeni. W tej chwili w grę „Punkt kontrolny” gra już dziesiątki chłopców, więc już teraz możesz wziąć udział w bitwach. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych pokoi gier i dołączyć do jednej z drużyn.

Zabijając wrogów, zwiększasz swoje statystyki, a nawet pompujesz poziom bohatera. Wykonując zadania, otrzymujesz skrzynie, otwierając je, możesz zdobyć nowe unikalne bronie i inne przydatne bonusy. Graj jak zawodowiec, zabijaj więcej graczy z przeciwnej drużyny i pomóż swojej drużynie wygrać.

Blockpost jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Strzelanki.