Gry Planszowe

Gry na 2 Osoby 2 Osoby
Gry Malarstwo Malarstwo
Gry Bilard Bilard
Gry Arcade Arcade
Gry Puzzle Puzzle
Gry Słowne Słowne
Gry Pamięciowe Pamięciowe
Gry Kolorowanki Kolorowanki
Gry karciane karciane
Gry Szachy Szachy
Gry Zręcznościowe Zręcznościowe
Gry Logiczne Logiczne
Gry Bejeweled Bejeweled
Gry Gry Planszowe

Gry Planszowe

Jeśli lubisz relaks gry lub gry planszowe pozostanie do dyspozycji za darmo. Dame grać z komputerem. Inteligentne Przesuń kawałki, aby wygrać. Dame jest grą dla dwóch graczy, w której jeden z graczy jest przypisany do białego, a drugi czerwony. Celem jest zdobycie innych graczy kawałki.
Mamy imponującą kolekcję Mahjong gry Mahjong dedykowanych amatorów. Gry Podłączyć układ logiczny, który połączony owoców, warzyw lub kwiatów, zanim skończy się czas! Gry goal podłączyć jak każda gra Mahjong jest usunięcie wszystkich kamieni lub ilu, eliminując je dwójkami z tego samego modelu opracowanego na nich i nieobjętym innymi kamieniami.

Gry planszowe są dostępne, dzięki czemu można nauczyć się grać, tworzyć gry strategicznej i baw się dobrze. Można grać w backgammon z komputerem lub z przyjacielem, można wybrać gry z klawiszy lub gry myszką lub gier online. Teraz masz ogromną kolekcję gier mających na celu bawić, uczyć się nowych rzeczy i pokazać ekscytujące gry online. Można nauczyć szachy, mahjong (klasyczny, owoce, kwiaty, chińskie znaki kostki matematyczne, Celtic itp), gry uwagi i sprawności umysłowej, które powinny znaleźć i Scalanie obrazów identyczną pokera, pasjansa, warcaby, backgammon , Masz wybór!