Gry Ucieczki

Nasza olbrzymia kolekcja gry ucieczki oferuje możliwość wyobrażenia zapał pasjonatów, pomagając swoim ulubionym bohaterom, takim jak Sonic, Katja, Julia, Ninja i wielu innym, uciec z nawiedzonych miejsc i miejsc.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Poppy Playtime 3
Poppy Playtime 3Poppy Playtime 3
Stealing the Diamond
Stealing the DiamondStealing the Diamond
Tom and Jerry Escape Puzzle
Tom and Jerry Escape PuzzleTom and Jerry Escape Puzzle

Gry Ucieczki

Nasza olbrzymia kolekcja gry ucieczki oferuje możliwość wyobrażenia zapał pasjonatów, pomagając swoim ulubionym bohaterom, takim jak Sonic, Katja, Julia, Ninja i wielu innym, uciec z nawiedzonych miejsc i miejsc. Teraz masz szansę uciec z laboratorium lub nawiedzonego domu, pomóc przerażającemu szczeniakowi odkryć ukryte tajemnice w jaskini, z wyjątkiem księżniczki Anny, która została porwana lub księżniczki Julii uciekł z kopalni złota.

Nasza kategoria gry ucieczki jest dostępna za darmo. Wystarczy otworzyć ulubioną grę, poczekać na załadowanie, przeczytać instrukcje na początku gry, ale także te w grze, użyć myszy lub klawiszy komputera, aby dowiedzieć się, jak pomóc swoim ulubionym bohaterom uciec z dżungli, z pokoju, z zamku, z laboratorium, z zoo. Rzuć wyzwanie przyjaciołom, aby dowiedzieć się, kto znajduje wyjście, kto jest bezkonkurencyjnym mistrzem i kto jest najlepszym graczem w kategorii ucieczki, w tym okradanie banku.