Gry .io

Gry .io

Wszystkie gry io w jednej kategorii: gry io Io to gry przeglądarkowe, multiplayer online, z graczami z całego świata. Gry oparte na .io są zręcznościowe i typu platformy, wśród których stały się najbardziej popularne są agar.io, slither.io, wings.io, vertix.io, vanar.io, supersnake.io, wormax. Io, snake.io, wilds.io i więcej. Agario stał się jednym z najpopularniejszych w Internecie, a inne snake, takie jak snake.io i slither.io, są poszukiwane. Zbuduj swój własny zamek lub klan w grze Glorio, trenuj najemników i strażników, wspinaj się na świnię lub wilka z siodłem i walcz z innymi graczami, zdobywając sławę i przewagę.

Graj w gry .io razem z innymi zapalonymi graczami z całego świata. Nawiguj po Oceanie Spokojnym, aby odnaleźć skarb i walczyć z piratami w grze Shipo.io.
Większość gier będzie sterowana tylko myszą lub myszą i klawiaturą, ale w łatwy i przyjemny sposób. Niektórzy będą używać innych kluczy i opowiadać o każdym z nich w opisie.
Korzystanie z domeny .io dla nowych gier .io jest spowodowane faktem, że znaczeniem io jest input / output. W obliczeniach wejście / wyjście lub IO to komunikacja między komputerem a światem zewnętrznym (prawdziwy człowiek).
Wybierz jedną z naszych internetowych gier IO i zacznij grać z innymi graczami z całego świata.