Bloxd.io to gra zręcznościowa dla wielu graczy w stylu Minecrafta z wieloma różnymi trybami gry. Eksploruj gigantyczny wszechświat 3D i puść wodze fantazji, weź udział w testach zwinności i umiejętności przeciwko innym graczom lub rzuć wyzwanie przeciwnikom w trybie strzelanki z perspektywy trzeciej osoby. Styl graficzny i obsługa postaci jest podobna do Minecrafta. Będziesz także mógł budować wiele obiektów za pomocą stołu rzemieślniczego w trybie kreatywnym, tak jak w oryginalnej grze.

- Spokojny: Ten tryb gry jest podobny do trybu kreatywnego Minecrafta, ale jest online. Ewoluujesz wraz z innymi graczami na ogromnej mapie i będziesz mógł zbierać różne zasoby do budowy konstrukcji.
- DoodleCube: Twórz konstrukcje ze swoich bloków zgodnie z proponowanym motywem. Pozostali gracze będą głosować na to, kto najlepiej reprezentował przedmiot tematyczny.
- EvilTower : Wspinaj się na szczyt gigantycznej wieży bez żadnych punktów kontrolnych. Poruszaj się po szarych blokach dzięki swojej zwinności i unikaj czerwonych bloków, które spowodują, że zginiesz i spadniesz z wieży. Będziesz mógł zdobywać złoto i kupować ulepszenia w sklepie. EvilTower przyjmuje zasadę Tower of Hell w Roblox.
- BloxdHop: To tryb parkour, w którym poruszasz się po platformach i musisz przekroczyć jak najwięcej punktów kontrolnych, aby osiągnąć najlepszy wynik.
- CubeWarfare: Rywalizuj z innymi graczami w trybie strzelanki z perspektywy trzeciej osoby. Podróżuj po mapie i eliminuj wrogów za pomocą różnych broni. Możesz także umieścić klocki, aby się chronić.

Bloxd.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Minecraft.
Controls

WASD, aby się ruszyć
Shift lub naciśnij dwukrotnie W, aby uruchomić
C, Z, lub Caps Lock, aby kucnąć
T lub Enter, aby porozmawiać
B, aby otworzyć sklep
/ aby uruchomić polecenie

×