Bloxd.io to gra zręcznościowa dla wielu graczy w stylu Minecrafta z wieloma różnymi trybami gry. Eksploruj gigantyczny wszechświat 3D i puść wodze fantazji, weź udział w testach zwinności i umiejętności przeciwko innym graczom lub rzuć wyzwanie przeciwnikom w trybie strzelanki z perspektywy trzeciej osoby. Styl graficzny i obsługa postaci jest podobna do Minecrafta. Będziesz także mógł budować wiele obiektów za pomocą stołu rzemieślniczego w trybie kreatywnym, tak jak w oryginalnej grze.

- Spokojny: Ten tryb gry jest podobny do trybu kreatywnego Minecrafta, ale jest online. Ewoluujesz wraz z innymi graczami na ogromnej mapie i będziesz mógł zbierać różne zasoby do budowy konstrukcji.
- DoodleCube: Twórz konstrukcje ze swoich bloków zgodnie z proponowanym motywem. Pozostali gracze będą głosować na to, kto najlepiej reprezentował przedmiot tematyczny.
- EvilTower : Wspinaj się na szczyt gigantycznej wieży bez żadnych punktów kontrolnych. Poruszaj się po szarych blokach dzięki swojej zwinności i unikaj czerwonych bloków, które spowodują, że zginiesz i spadniesz z wieży. Będziesz mógł zdobywać złoto i kupować ulepszenia w sklepie. EvilTower przyjmuje zasadę Tower of Hell w Roblox.
- BloxdHop: To tryb parkour, w którym poruszasz się po platformach i musisz przekroczyć jak najwięcej punktów kontrolnych, aby osiągnąć najlepszy wynik.
- CubeWarfare: Rywalizuj z innymi graczami w trybie strzelanki z perspektywy trzeciej osoby. Podróżuj po mapie i eliminuj wrogów za pomocą różnych broni. Możesz także umieścić klocki, aby się chronić.

Bloxd.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Minecraft.
Gry Lego Lego
Gry Multiplayer Multiplayer
Gry RPG RPG
Gry Symulacyjne Symulacyjne
Gry 3D 3D
Gry budowlanych budowlanych
Gry Strzelanki Strzelanki
Gry Unity Unity
Gry Snajper Snajper
Gry Zręcznościowe Zręcznościowe
Gry obrona wieży obrona wieży
Gry GTA GTA
Gry Strzelanki 3d Strzelanki 3d
Gry Counter Strike Counter Strike
Gry pixelowe pixelowe