Gry Zombie

Przetrwaj fale zombie i uratuj ludzkość w tych przerażających gry zombie! Nadszedł czas, aby sprawdzić swoje umiejętności dla zapalonych i doświadczonych graczy, testując ekscytujące gry strzeleckie, rozpoczynając w poszukiwaniu zombie atakujących ludzi, walczących u boku ulubionych bohaterów lub nawet odgrywających role kobiet w walce z zombie.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Grand Zombie Swarm 2
Grand Zombie Swarm 2Grand Zombie Swarm 2
Biozombie of Evil
Biozombie of EvilBiozombie of Evil
Horde Killer: You vs 100
Horde Killer: You vs 100Horde Killer: You vs 100

Gry Zombie

Przetrwaj fale zombie i uratuj ludzkość w tych przerażających gry zombie! Nadszedł czas, aby sprawdzić swoje umiejętności dla zapalonych i doświadczonych graczy, testując ekscytujące gry strzeleckie, rozpoczynając w poszukiwaniu zombie atakujących ludzi, walczących u boku ulubionych bohaterów lub nawet odgrywających role kobiet w walce z zombie. Nasze gry są pełne akcji, więc musisz zawsze uważać na zbliżające się ataki i nagłe ruchy wroga.

Teraz masz szansę przetestować gry zombie, które poprowadzą cię do doskonalenia umiejętności pasjonatów i zwiększenia szybkości reakcji, aby nie być zaskoczonym atakiem wrogów. Wybierz dowolną grę z naszej imponującej oferty i rzuć wyzwanie znajomym, aby ustanowić mistrza. Uważnie przeczytaj instrukcje na początku gry, przygotuj palce za pomocą myszki lub klawiszy i zacznij od prędkości wirtualnej wirtualnej przygody. Teraz masz szansę bronić postaci w każdej grze przed atakiem zombie, ale także zdobyć punkty, aby otworzyć każdy poziom i zostać mistrzem tej kategorii.