Gry Akcji Gry Strzelanki 3d FPS Shooting Survival Sim

Od momentu, gdy świat postawił na nowe technologie i rozwój sztucznej inteligencji, świat zaczął się zmieniać na lepsze. Mijały lata, rozwijały się komputery iw pewnym momencie maszyny zaczęły stawiać się ponad ludźmi. Każdy kraj na świecie głosował za wyłączeniem dużego komputera. Ale tylko sztuczna inteligencja była temu przeciwna. Widział w ludziach wielkie niebezpieczeństwo i chciał oczyścić Ziemię z niebezpiecznych ludzi. Im dalej poszła ludzkość, tym więcej broni się rozwijało. Broń na całym świecie tylko stała się bardziej niebezpieczna. Co możemy powiedzieć o broni jądrowej.

Dziś poprowadzisz misję ratowania całej planety. Przed tobą zadanie - dostać się do głównego komputera i go zneutralizować. Po drodze będzie wiele robotów, będą też ludzie, którzy przeszli na stronę robotów. Dlatego konieczne będzie wykazanie maksymalnej szybkości i zręczności, aby pozostać przy życiu. Gotowy? Rozpocznij!

Jak grać?
Jesteś wysoko wykwalifikowanym komandosem i masz ogromne umiejętności strzelania z różnych broni. Zanim staniesz się ogromnym światem, który możesz odkrywać. Zbierz zapasy, broń i amunicję. Znajdź nowych przyjaciół i sojuszników, którzy z chęcią pomogą ci zniszczyć roboty. Śledź swoje życie! Jeśli się skończą, wszystko będzie musiało zacząć się od nowa. Życzymy powodzenia w ratowaniu całego świata

FPS Shooting Survival Sim jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Strzelanki 3d.
Gry 3D 3D
Gry Wyścigi 3d Wyścigi 3d
Gry Robot Robot
Gry Wojenne Wojenne
Gry policyjne policyjne
Gry Pistolety Pistolety
Gry Snajper Snajper
Gry Akcji Akcji
Gry Wojskowe Wojskowe
Gry Stickman Stickman
Gry GTA GTA
Gry Polowanie Polowanie
Gry .io .io
Gry Counter Strike Counter Strike