Gry Akcji Gry Counter Strike US Army Commando Battleground Survival Mission

Legendarne strzelanie i strzelanie w stylu CS to nowy dodatek, podczas gdy jesteś dowódcą amerykańskiego wojska w strzelankach, strzelankach w grach wojennych na nieznanych wyspach, gdzie wezwano Cię do przetrwania komandosów w armii amerykańskiej. Komandos US Army II wojny światowej będzie towarzyszył plutonowi armii amerykańskiej w misji snajpera bojowego, aby być ostatnim ocalałym graczem armii.

Legendy bitwy o przetrwanie w czasie II wojny światowej Komandos armii amerykańskiej w bitwie kosmicznej rozpoczyna się, gdy komandos armii amerykańskiej ląduje na wyspie, aby ukończyć misję strzelania i przetrwania przeciwko rywalom.

Wojna światowa armii amerykańskiej
Wojna światowa US Army: Command Survival to najlepsza gra survivalowa, która pozwala graczowi zejść ze spadochronem na wyspę, obrabować i zdobyć niezbędną broń, materiały eksploatacyjne, skrzynkę zdrowia i inny sprzęt wojenny, aby przetrwać w świecie wojny.

Przetrwanie
W tym zespole armii amerykańskiej głównym celem jest przetrwanie, gracz musi być doskonale przeszkolony do strzelania z broni palnej i trzymać się celu, ponieważ nieznana bitwa strzelecka 2020 ma wielu rywali armii amerykańskiej z ciężkim sprzętem wojennym, aby wygrać ta gra Last Survival.

Uratuj dziedzictwo
Pokonaj swoich wrogów w bitwie, stojąc z dowództwem armii amerykańskiej i przetrwaj na polu bitwy i przygotuj się do eksploracji pola bitwy, obrabuj, przeżyj, strzelaj i rób wszystko, aby przetrwać.

Szukanie i znajdowanie sprzętu z czasów wojny światowej, tajnych dokumentów, sadzenia bomb i tajnej misji spalania na nieznanej wyspie będzie twoją misją. Pokonaj rywalizującą drużynę armii w tej strzelance fps w stylu CS, która staje się intensywna wraz ze wzrostem poziomów. Walcz o ostatnią bitwę o przetrwanie jako najlepszy komandos armii amerykańskiej w tej światowej wojnie o przetrwanie.

Ciesz się trybem TPS i FPS w jednej grze US Army Survival Commando z najbardziej realistyczną strzelaniną.

Poszukaj rywali CS na mapie
Pole bitwy o przetrwanie jest duże, spójrz na mapy, aby szukać rywali na arenie polowej. Bądź prawdziwym bohaterem przetrwania i spraw, aby więzień II wojny światowej uciekł z pola wojny światowej. Twoim celem będzie walka o honor i odwagę jako bohater, który przeżyje zasadzki. Eksploruj otwarty świat w strefie przetrwania dowództwa wojskowego USA i postępuj zgodnie z zasadami, aby przetrwać przed śmiercionośną bronią i realistyczną balistyką. Walcz do ostatniego tchu w tej grze walki Army 2020. W tych strzelankach wojennych szukaj pomocy przy użyciu skrzynek zdrowia i eksploruj strzelanki wojenne w obozie przetrwania.

CHARAKTERYSTYKA Misja przetrwania dowódcy armii amerykańskiej

  • Wysokiej jakości grafika i urzekające efekty dźwiękowe!
  • Wymagająca gra dla Scavenge na broń!
  • Zbieraj zapasy, broń i sprzęt wojenny, aby przetrwać!
  • Walcz z nieznaną drużyną armii w strzelance wojennej!
  • Eksploruj rozległe pole bitwy jako strzelanka survivalowa legendarnych dowódców!
  • Rzuć sobie wyzwanie, aby być ostatnim graczem stojącym w tej trudnej grze
US Army Commando Battleground Survival Mission jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Counter Strike.