Gry w Armię

Zapraszamy do odkrycia naszej wspaniałej kolekcji gry Zack i Quack, starannie dobranej specjalnie dla dzieci, które chcą zostać superbohaterami wraz ze swoimi ulubionymi postaciami.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
State Wars
State WarsState Wars
Gry Gry Akcji Gry w Armię

Gry w Armię

Zapraszamy do odkrycia naszej wspaniałej kolekcji gry Zack i Quack, starannie dobranej specjalnie dla dzieci, które chcą zostać superbohaterami wraz ze swoimi ulubionymi postaciami. Razem z Zackiem, siedmioletnim dzieciakiem i jego znudzonymi przyjaciółmi, niebieskim nerdem, który nie mówi, i Kira, małą dziewczynką, która potrafi naprawić wszystko, za pomocą kleju i małego papieru, małe dziewczynki i chłopcy mogą się nauczyć rozwiązywać zagadki ze zdjęciami z ulubionej serii kreskówek.

Masz możliwość przetestowania gry Zack i Quack, kolorowania poprzez kliknięcie myszą, aby wybrać swoje ulubione kolory, znaleźć ukryte numery, a nawet zagrać w chowanego. Jeśli lubisz gry kosmiczne, nasz wybór daje ci możliwość zobaczenia swoich umiejętności gracza za pomocą Zack i Quack. Jeśli lubisz brać udział w szybkich wyścigach, Kira i Zack będą ci towarzyszyć w zabawnej przygodzie. Wystarczy kliknąć spację, aby pomóc Quackowi w graniu superbohatera i wskakiwaniu do pęcherzyków powietrza wychodzących z wody.