Śmieszne robaki wracają do gry! Można ich było spotkać w grach „Slitherio”, „Wormate” i „Wormaxio”. Ci faceci dużo wiedzą o rozrywce i potrafią walczyć między sobą. Czy chcesz zanurzyć się w oszałamiającym wirze przygód i zostać mistrzem nowej gry io? W takim razie witaj na polowaniu na robaki! „Worm Hunt.io” to kolorowa gra wieloosobowa, w której możesz rywalizować z graczami z całego świata. A wszystko to w czasie rzeczywistym!

Aby rozpocząć bitwę, musisz wybrać jeden z trzech trybów: próba czasowa, tryb nieskończony i gorączka rubinowa. W trybie Time Attack gra będzie rozgrywana w stylu battle royale. Musisz zniszczyć maksymalną liczbę węży wroga i zyskać dużą masę. Pospiesz się, bo terytorium areny zawęzi się i wygra ten, który przeżyje ostatni.

W trybie nieskończonym gracze będą walczyć na śmierć i życie. Na początku twój wąż będzie mały i zwinny. Ale gdy jesz słodycze, twój urok wzrośnie i stanie się duży i długi. Miej oczy szeroko otwarte i uważaj na wrogów. Przeciwnicy będą próbowali pociąć dziecko lub zwabić je w pułapkę. Nie poddawaj się i eliminuj kolejnych rywali. W trzecim trybie gracze będą walczyć o drogocenne rubiny. Postaraj się zebrać jak najwięcej kamieni i znaleźć się na szczycie tabeli liderów.

Worm Hunt.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.
Gry Multiplayer Multiplayer
Gry węże węże
Gry Strzelanki Strzelanki
Gry Czołgi Czołgi
Gry Wojenne Wojenne
Gry Akcji Akcji
Gry GTA GTA
Gry Strzelanki 3d Strzelanki 3d
Gry Walki Uliczne Walki Uliczne
Gry Counter Strike Counter Strike
Gry przetrwania przetrwania
Gry pixelowe pixelowe
Gry MMORPG MMORPG