Śmieszne robaki wracają do gry! Można ich było spotkać w grach „Slitherio”, „Wormate” i „Wormaxio”. Ci faceci dużo wiedzą o rozrywce i potrafią walczyć między sobą. Czy chcesz zanurzyć się w oszałamiającym wirze przygód i zostać mistrzem nowej gry io? W takim razie witaj na polowaniu na robaki! „Worm Hunt.io” to kolorowa gra wieloosobowa, w której możesz rywalizować z graczami z całego świata. A wszystko to w czasie rzeczywistym!

Aby rozpocząć bitwę, musisz wybrać jeden z trzech trybów: próba czasowa, tryb nieskończony i gorączka rubinowa. W trybie Time Attack gra będzie rozgrywana w stylu battle royale. Musisz zniszczyć maksymalną liczbę węży wroga i zyskać dużą masę. Pospiesz się, bo terytorium areny zawęzi się i wygra ten, który przeżyje ostatni.

W trybie nieskończonym gracze będą walczyć na śmierć i życie. Na początku twój wąż będzie mały i zwinny. Ale gdy jesz słodycze, twój urok wzrośnie i stanie się duży i długi. Miej oczy szeroko otwarte i uważaj na wrogów. Przeciwnicy będą próbowali pociąć dziecko lub zwabić je w pułapkę. Nie poddawaj się i eliminuj kolejnych rywali. W trzecim trybie gracze będą walczyć o drogocenne rubiny. Postaraj się zebrać jak najwięcej kamieni i znaleźć się na szczycie tabeli liderów.

Worm Hunt.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.