Gra wieloosobowa Baby Shark! Chodźmy na polowanie i zostań najpotężniejszym rekinem!
BabyShark.io to gra wieloosobowa. W tej grze rekiny polują na gigantyczną podwodną arenę.

Poluj na mniejszego rekina i uciekaj przed większymi rekinami. Jedz klejnoty, aby rosnąć i używaj wzmocnienia, aby zainicjować atak lub ucieczkę.

Kontrola

  • Przesuń mysz, aby sterować
  • Naciśnij i przytrzymaj przycisk myszy, aby zwiększyć
  • Spacji można również użyć do wzmocnienia

Jak grać
Nie pozwól, aby zjadły Cię większe rekiny! Użyj wzmocnienia, aby polować na mniejsze rekiny lub uciec przed atakującymi rekinami.
Wzmocnienie sprawi, że stracisz klejnoty, które zjadłeś, a twój rekin zmniejszy się. Rozsądnie jest używać wzmocnienia tylko wtedy, gdy jest to konieczne.
Możesz wpaść na rekiny tej samej wielkości co ty, nie tracąc przy tym klejnotów. Można to wykorzystać do wbicia rekinów o podobnej wielkości do większych rekinów.
Unikaj uderzania o krawędź mapy, zamieni rekina w pył. Niebezpieczną krawędź mapy można wykorzystać na swoją korzyść, jeśli uda się w nią wbić kolejnego rekina.

Nad rekinami pojawi się czerwony trójkąt jako ostrzeżenie, że są wystarczająco duże, aby cię zjeść, jeśli podejdziesz zbyt blisko. Muszą mieć o 50% więcej punktów niż ty, aby stanowić zagrożenie.
Wskazówka dla małych rekinów, które chcą rosnąć, to pływać w pobliżu większych rekinów i być przygotowanym na zjedzenie jednego z nich. Masz szansę zjeść niektóre klejnoty zjedzonego rekina i szybciej rosnąć.

Dźwięk i muzykę można włączać i wyłączać indywidualnie w menu głównym lub w grze, jeśli naciśnięty zostanie przycisk w lewym górnym rogu, aby otworzyć menu gry.

Rozgrywka
Zaczynasz jako mały rekin z 0 punktami. W tym momencie możesz zjeść każdy, kto ma 1 lub więcej punktów. Posiadanie 0 punktów pozwala na doładowanie bez żadnych kar.
Rekiny zdobywają punkty i rozmiar, jedząc klejnoty rozmieszczone losowo na mapie.
Jeśli rekin zostanie zjedzony, upuści wszystkie zebrane monety w kręgu wokół miejsca, w którym został zjedzony. Wielkość koła zależy od wielkości rekina, duży rekin, który zostanie zjedzony, to świetna okazja dla szybko rosnących rekinów. Ale bądź ostrożny, ponieważ może być zatłoczony głodnymi rekinami.
Istnieją dwa rodzaje klejnotów na mapie, okrągłe klejnoty, które są warte 3 punkty, i kamienie w kształcie ryb, które są warte 10 punktów.
Klejnoty w kształcie ryb są upuszczane na mapę dopiero po zjedzeniu rekina. Maksymalna ilość, którą można zrzucić ze zjedzonego rekina, to 500 klejnotów w kształcie ryb.

Dostosowywanie
Spersonalizuj swojego rekina w menu dostosowywania. Wybierz swój ulubiony kolor i połącz go z dowolnym czapką.
Kolor kapeluszy można również dostosować, aby Twój rekin był naprawdę wyjątkowy.

Czapki pozwalają podbić morze jako szeroka gama rekinów, w tym spartanin, pirat, król, gracz, a nawet wiking!

BabyShark.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.