Dziś wprowadzamy kolejny nowy dodatek do naszej sekcji gier io: Sharkz.io. Zaczynasz jako mały rekin i musisz jeść inne ryby, aby awansować i rosnąć. Kiedy awansujesz, zyskujesz kilka fajnych opcji aktualizacji. Kiedy twoje HP jest krytyczne, możesz przejść do trybu agresywnego, który zwiększy twoją prędkość pływania. Tryb agresywny można również uruchomić ręcznie po opanowaniu umiejętności. Mała wskazówka: najpierw spróbuj wybrać kałamarnicę, ponieważ jest to łatwy cel i nie zaatakuje cię.

SharkAttack.io to fajna gra na arenie. Wszyscy uwielbiają mówić, że w morzu jest mnóstwo ryb, ale nie wspominają, że wiele z nich jest okrutnych. Możesz myśleć, że jesteś szybki, możesz myśleć, że jesteś duży i potężny, ale jak powiedział kiedyś mądry stary Jedi: „zawsze jest większa ryba”. Być może z cierpliwością, praktyką i umiejętnościami będziesz większą rybą.
W SharkAttack.io jesteś albo duży, albo nie żyjesz. Zwiększ swój rozmiar i prędkość, pożerając plankton i mniejsze ryby żyjące na dnie, a następnie wykorzystaj swój zwiększony rozmiar, aby skulić się i pożreć inne gry. W tej grze 2D na arenie rekin je świat rekinów. Wykorzystaj swój spryt, refleks i odrobinę szczęścia, aby stać się największym rekinem w wodzie w tej epickiej grze online dla wielu graczy. Spróbuj wyhodować swojego rekina, walcząc ze wszystkimi innymi rekinami na morzu. Zjedz mniejsze rekiny, próbując urosnąć do największego rekina na tablicy wyników. Baw się z SharkAttack.io

Sterownica:

  • Kliknij i przytrzymaj przycisk myszy, aby się poruszać!
  • Kliknij ikony, które się pojawią, aby awansować. (klawiatura 1,2,3,4 też działa!)
  • Unikaj większych rekinów, przeszkód i próbuj pochłonąć jak najwięcej planktonu
Shark Attack.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.
Controls
×