PixelForces.io to wymagająca strzelanka 3D.
Pixelforces.io to darmowa gra bitewna na arenie. Chcesz swój MTV? Czy chcesz o to walczyć?

Załaduj żołnierza, ponieważ Pixelforces.io może być najlepszą okazją do udowodnienia swojej wartości. Jest to gra bitewna na arenie, w której pikselowani gracze używają 5 różnych broni, aby przebić się przez konkurencję.

Trzymaj palec spustowy stabilnie, a oczy szeroko otwarte. Nie pozwól, aby ktokolwiek cię zastrzelił i zawsze strzelaj jako pierwszy. Ta gra rozpoczyna się od pięciu w pełni załadowanych broni. Nie trzeba przeszukiwać mapy w poszukiwaniu amunicji i odrzuconych broni. Otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz i będziesz mieć takie same możliwości jak inni gracze.

 Broń w grze to wyrzutnia rakiet, Uzi, Glock, karabin snajperski i strzelba z pompą. Każda broń ma swoje zalety i wady. Na przykład granatnik to natychmiastowe zabicie. Jednak ponowne załadowanie zajmuje kilka sekund, a jeśli będziesz zbyt blisko celu, również cię zabije.

 Aby skutecznie korzystać z granatnika, musisz starannie dobierać strzały. Uzi zadaje bardzo mało obrażeń na strzał, ale oferuje możliwość wystrzelenia mnóstwa kul. Jest to dobre do przykrycia ognia, sprayów i modli się.

INSTRUKCJE

  • Użyj klawiszy W, A, S, D i klawiszy strzałek, aby poruszać postacią po mapie.
  • Lewy przycisk myszy strzela, celuje prawy przycisk myszy.
PixelForces.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.