PixelForces.io to wymagająca strzelanka 3D.
Pixelforces.io to darmowa gra bitewna na arenie. Chcesz swój MTV? Czy chcesz o to walczyć?

Załaduj żołnierza, ponieważ Pixelforces.io może być najlepszą okazją do udowodnienia swojej wartości. Jest to gra bitewna na arenie, w której pikselowani gracze używają 5 różnych broni, aby przebić się przez konkurencję.

Trzymaj palec spustowy stabilnie, a oczy szeroko otwarte. Nie pozwól, aby ktokolwiek cię zastrzelił i zawsze strzelaj jako pierwszy. Ta gra rozpoczyna się od pięciu w pełni załadowanych broni. Nie trzeba przeszukiwać mapy w poszukiwaniu amunicji i odrzuconych broni. Otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz i będziesz mieć takie same możliwości jak inni gracze.

 Broń w grze to wyrzutnia rakiet, Uzi, Glock, karabin snajperski i strzelba z pompą. Każda broń ma swoje zalety i wady. Na przykład granatnik to natychmiastowe zabicie. Jednak ponowne załadowanie zajmuje kilka sekund, a jeśli będziesz zbyt blisko celu, również cię zabije.

 Aby skutecznie korzystać z granatnika, musisz starannie dobierać strzały. Uzi zadaje bardzo mało obrażeń na strzał, ale oferuje możliwość wystrzelenia mnóstwa kul. Jest to dobre do przykrycia ognia, sprayów i modli się.

INSTRUKCJE

  • Użyj klawiszy W, A, S, D i klawiszy strzałek, aby poruszać postacią po mapie.
  • Lewy przycisk myszy strzela, celuje prawy przycisk myszy.
PixelForces.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.
Gry Multiplayer Multiplayer
Gry węże węże
Gry Strzelanki Strzelanki
Gry Czołgi Czołgi
Gry Wojenne Wojenne
Gry Akcji Akcji
Gry GTA GTA
Gry Strzelanki 3d Strzelanki 3d
Gry Walki Uliczne Walki Uliczne
Gry Counter Strike Counter Strike
Gry przetrwania przetrwania
Gry pixelowe pixelowe
Gry MMORPG MMORPG