Braains-io to gra zespołowa, w której jesteś po stronie zombie lub człowieka.
Którą stronę wybierzesz w Braains io? Braains.io to niesamowita gra o przetrwaniu dla wielu graczy - zaczynasz jako człowiek, ale możesz natychmiast zmienić się w zombie, jeśli chcesz, i spróbować zmienić innych graczy w zombie.
Jak można się domyślać z tytułu, Braains to gra o przetrwaniu zombie i świetna zabawa! Każdy serwer może mieć do 50 graczy, 1 zaczyna się jako zombie, a jego celem jest rozprzestrzenianie infekcji poprzez oznaczanie ludzi. Ludzki cel oczywiście musi przetrwać cały czas trwania meczu, nie będąc oznaczonym, jednak ciężko je wyprzedzić, jednak zaleca się zabarykadowanie się w bezpiecznym miejscu z innymi graczami.

JAK GRAĆ
Braains to niesamowita wersja tagu zombie io. Jeśli zaczynasz jako zombie, Twoim celem jest tagowanie ludzi i przekształcanie ich w zombie, abyś nie był sam. Gdy zainfekujesz innych, pomogą ci w polowaniu, aby zarazić wszystkich ludzi. Na mapie znajduje się kilka budynków z wejściami i gruzami, którymi można zablokować te wejścia, miej to na uwadze i staraj się nie skazać członków zespołu, którzy siedzą bezpiecznie w domach z barykadami, ponieważ nie będą zbyt szczęśliwi. Aby odnieść sukces w tej grze, praca zespołowa jest koniecznością, jeśli wielu ludzi współpracuje i blokuje wejście, masz znacznie większą szansę na przeżycie, więc miej to na uwadze!

STEROWNICA
Ponieważ Braains.io to duża gra z tagami, nie ma potrzeby ataków ani żadnych fantazyjnych ulepszeń, twoja postać jest kontrolowana za pomocą klawiszy WASD, a tagowanie ludzi po prostu do nich wchodzi.

Braains.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.
Gry Multiplayer Multiplayer
Gry węże węże
Gry Strzelanki Strzelanki
Gry Czołgi Czołgi
Gry Wojenne Wojenne
Gry Akcji Akcji
Gry GTA GTA
Gry Strzelanki 3d Strzelanki 3d
Gry Walki Uliczne Walki Uliczne
Gry Counter Strike Counter Strike
Gry przetrwania przetrwania
Gry pixelowe pixelowe
Gry MMORPG MMORPG