Braains-io to gra zespołowa, w której jesteś po stronie zombie lub człowieka.
Którą stronę wybierzesz w Braains io? Braains.io to niesamowita gra o przetrwaniu dla wielu graczy - zaczynasz jako człowiek, ale możesz natychmiast zmienić się w zombie, jeśli chcesz, i spróbować zmienić innych graczy w zombie.
Jak można się domyślać z tytułu, Braains to gra o przetrwaniu zombie i świetna zabawa! Każdy serwer może mieć do 50 graczy, 1 zaczyna się jako zombie, a jego celem jest rozprzestrzenianie infekcji poprzez oznaczanie ludzi. Ludzki cel oczywiście musi przetrwać cały czas trwania meczu, nie będąc oznaczonym, jednak ciężko je wyprzedzić, jednak zaleca się zabarykadowanie się w bezpiecznym miejscu z innymi graczami.

JAK GRAĆ
Braains to niesamowita wersja tagu zombie io. Jeśli zaczynasz jako zombie, Twoim celem jest tagowanie ludzi i przekształcanie ich w zombie, abyś nie był sam. Gdy zainfekujesz innych, pomogą ci w polowaniu, aby zarazić wszystkich ludzi. Na mapie znajduje się kilka budynków z wejściami i gruzami, którymi można zablokować te wejścia, miej to na uwadze i staraj się nie skazać członków zespołu, którzy siedzą bezpiecznie w domach z barykadami, ponieważ nie będą zbyt szczęśliwi. Aby odnieść sukces w tej grze, praca zespołowa jest koniecznością, jeśli wielu ludzi współpracuje i blokuje wejście, masz znacznie większą szansę na przeżycie, więc miej to na uwadze!

STEROWNICA
Ponieważ Braains.io to duża gra z tagami, nie ma potrzeby ataków ani żadnych fantazyjnych ulepszeń, twoja postać jest kontrolowana za pomocą klawiszy WASD, a tagowanie ludzi po prostu do nich wchodzi.

Braains.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.
Controls
×