Chompers io to konkurencyjna gra. Poprowadź małe magiczne stworzenie o nazwie Chomper, aby stać się największym ze wszystkich.

Chompers.io to zabawna gra online, w której będziesz biegał z potworami, niszcząc wrogów. Będziesz mógł użyć wszystkiego, co chcesz, jako broni - czy to banana, czy ołówka. Wszystkie te przedmioty można otwierać jeden po drugim, wystarczy zarobić wystarczająco dużo pieniędzy.

Oprócz broni możesz także odblokować nowe części stroju lub zupełnie nową postać. Pojawią się nagrody, więc nie zapomnij ich odebrać. Podczas gry staraj się zabijać jak najwięcej przeciwników i chwytać przy tym słodycze. Te słodycze pozwolą twojej postaci rosnąć i bronić się przed atakami wroga.

Jak grać w Chompers.io
Chompers io ma wskaźnik XP, jednak prawdziwym celem gry jest zniszczenie wszystkiego, co spotkasz na swojej drodze. Spraw, by wrogowie uciekali przed tobą w Chompers io.

Chompers io można grać w pojedynkę, ze znajomymi lub z graczami online na całym świecie. Odblokowana iw pełni dostępna wersja bez opóźnień.

Chompers.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.
Gry Multiplayer Multiplayer
Gry węże węże
Gry Strzelanki Strzelanki
Gry Czołgi Czołgi
Gry Wojenne Wojenne
Gry Akcji Akcji
Gry GTA GTA
Gry Strzelanki 3d Strzelanki 3d
Gry Walki Uliczne Walki Uliczne
Gry Counter Strike Counter Strike
Gry przetrwania przetrwania
Gry pixelowe pixelowe
Gry MMORPG MMORPG