Gry Ogrodnictwo

Czy lubisz spędzać czas w ogrodzie? Chcesz nauczyć się dbać o kwiaty? Następnie polecamy gry ogrodnictwo zaprojektowane, aby nauczyć Cię nowych rzeczy od elementarnych rzeczy na temat najeźdźców z ogrodu do sprzedaży kwiatów.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Mini Farm 2
Mini Farm 2Mini Farm 2
Gry Gry przygodowe Gry Ogrodnictwo

Gry Ogrodnictwo

Czy lubisz spędzać czas w ogrodzie? Chcesz nauczyć się dbać o kwiaty? Następnie polecamy gry ogrodnictwo zaprojektowane, aby nauczyć Cię nowych rzeczy od elementarnych rzeczy na temat najeźdźców z ogrodu do sprzedaży kwiatów. Teraz masz szansę nie tylko nauczyć się wybierać kwiaty, dbać, ale także czerpać korzyści z pracy, zdobywając pieniądze na ich sprzedaży. Fajnie jest sadzić i zbierać kwiaty, ale uważaj, aby je szybciej podnosić, zwłaszcza, że ​​rosną coraz częściej i potrzebujesz planu, aby zebrać je wszystkie i zdobyć punkty.

Edukacyjne i zabawne gry ogrodnictwo są do Twojej dyspozycji za darmo i ciesz się każdą chwilą spędzoną ze swoimi ulubionymi postaciami, ukochanymi kwiatami i kolorowym ogrodem. Gry te mają na celu nauczyć Cię logiki gry, ponieważ nie możesz zasadzić ani wybrać kwiatów bez ustalonego planu, w przeciwnym razie ryzykujesz posiadanie nadwyżki towarów i nie możesz sprzedać jej na czas. Zbierz przyjaciół i baw się z nami i naszymi postaciami w magicznym, kolorowym, edukacyjnym świecie. Rozpocznij przygodę, w której poznasz pierwsze kroki w pielęgnacji ogrodu.