Gry Farma

Czy miło jest mieć świeże owoce i warzywa na stole lub wyobrazić sobie idylliczne życie w kraju? Zapraszamy do przetestowania gry farma i przekonaj się, jak ważne jest przestrzeganie właściwych kroków w zakresie pielęgnacji ogrodu, jeśli chcesz uzyskać bogate zbiory, pozbyć się szkodników, sprzedawać produkty, by uzyskać niezły zysk.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
My Farm Life
My Farm LifeMy Farm Life
Modern Farm Simulator
Modern Farm SimulatorModern Farm Simulator
Symulator w gospodarstwie z ciągnikiem
Symulator w gospodarstwie z ciągnikiemSymulator w gospodarstwie z ciągnikiem

Gry Farma

Czy miło jest mieć świeże owoce i warzywa na stole lub wyobrazić sobie idylliczne życie w kraju? Zapraszamy do przetestowania gry farma i przekonaj się, jak ważne jest przestrzeganie właściwych kroków w zakresie pielęgnacji ogrodu, jeśli chcesz uzyskać bogate zbiory, pozbyć się szkodników, sprzedawać produkty, by uzyskać niezły zysk. Masz również okazję nauczyć się dbać o zwierzęta, karmić je, leczyć, zabierać na pastwisko i leczyć.

W tych gry farma uczymy się sadzenia warzyw lub kwiatów, dbamy o nie, a zwłaszcza sprzedajemy je w dobrej cenie. Posadź ziarno i drzewa owocowe, a poznasz odpowiednie kroki dla tych prac rolnych, od których wielu ludzi zależy. Ubierz postacie odpowiednio do pracy rolnika. Wypasaj krowy, sprzedawaj warzywa do supermarketu, opiekuj się pszczołami, aby otrzymać dużo miodu.