Gry walki z samolotami

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że możesz użyć inteligentnej strategii w walce powietrznej, aby uzyskać dużo więcej przyjemności z gry walki z samolotami? To jedna z głównych idei, które sprawiają, że te gry stają się coraz bardziej popularne! Nie tylko może pokazać drogę inteligentnego walki do wroga, ale można również znaleźć bardzo różnorodne bronie do walki w każdej situation.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Tail Gun Charlie
Tail Gun CharlieTail Gun Charlie
Gry Gry Akcji Gry Samoloty Gry walki z samolotami

Gry walki z samolotami

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że możesz użyć inteligentnej strategii w walce powietrznej, aby uzyskać dużo więcej przyjemności z gry walki z samolotami? To jedna z głównych idei, które sprawiają, że te gry stają się coraz bardziej popularne! Nie tylko może pokazać drogę inteligentnego walki do wroga, ale można również znaleźć bardzo różnorodne bronie do walki w każdej situation.Regardless walki o dużym zasięgu i twarzą w twarz walce, nie powinno mieć odpowiednią broń zabić wróg. Chcemy doświadczyć światowych doświadczeń w dziedzinie walki w powietrzu i wygrać drogę do przywództwa.

Tych samolotów bojowych w przygodzie wspaniałych i wciągające gry walki z samolotami gry akcja czeka dla najbardziej zapalonych graczy miłości, który wojny i działań gier w world.You MOŻE grać wielkiego wojownika i zniszczyć wszystkich wrogów, które ma zamiar uratować swój kraj i ludzi inwazji, próbuj walczyć z innymi graczami z niesamowitymi prędkościami lotu i wykorzystaj imponujący arsenał broni. Poruszaj i kontroluj helikopter lub samolot bojowy, strzelaj i niszcz wroga atakującego helikopter. Unikaj nieprzyjacielskich samolotów, śmigłowców, samolotów, opancerzonych samolotów wojennych, strzelanin i przeszkód lub zniszcz je, stawiając wielkie ciosy.
Wygrywając i ulepszając zdolności bojowe Sił Powietrznych, możesz także kupować ulepszenia i silniejsze samoloty, zwiększając siłę powietrzną. Aktywuj pociski, unikaj radaru, wybieraj ulubione bronie i niszcz okręty wojenne i wszystkich wrogów na twojej drodze.