Czas zostać pionierem kosmosu w grze „Mars Tomorrow”!

Nasza ojczysta planeta Ziemia doszła do punktu, w którym wcale nie nadaje się do zamieszkania. Ludzkość splądrowała ostatnie istniejące zasoby, a dawna Błękitna Planeta zamieniła się w szarą kulę. Warunki życia pogarszają się z dnia na dzień, a tlen zastępowany jest toksycznymi gazami.

Mars jest znany jako Czerwona Planeta, ale to się zmieni w „Mars Tomorrow”. Zamieszkujesz wrogą planetę i zaczynasz przekształcać ją w zielone i nadające się do zamieszkania miejsce. Terraformowanie pozwala rozwijać zrównoważoną gospodarkę i tworzyć nowe miejsce do życia – wkrótce nazwane domem.

Wcielasz się w odważnego kosmicznego pioniera – dołączasz do milionów prawdziwych graczy. Razem stajecie się ostatnią nadzieją dla ludzkości i budujecie ogromną sieć transportową na Marsie. Czy potrafisz pokonać wszystkie przeszkody, podejmować kluczowe decyzje i dostarczać wszystkie wymagane zasoby na czas? Spróbuj szczęścia jako Marsjanin i poprowadź już dziś ambitny projekt osadniczy o nazwie „Mars Tomorrow”!

Mars Tomorrow to wieloplatformowa gra, w którą można grać w przeglądarce, a także na urządzeniach z systemem iOS i Android. Dodatkowo masz również klienta pobierania, za pomocą którego możesz zainstalować grę bezpośrednio na swoim komputerze.

Zaludniasz Marsa innymi graczami, a każde Twoje działanie ma wpływ na system ekonomiczny Marsa i na wszystkich innych graczy. Działania innych graczy również mają wpływ na twój system ekonomiczny. Masz do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości kontaktu i współpracy.

Razem w gildii masz możliwość zbudowania imperium gospodarczego z innymi graczami. Możesz obserwować trasy innych graczy i dostosowywać własną taktykę do taktyk innych graczy, a także konkurentów. W trzech oddzielnych rankingach możesz rywalizować jako pojedynczy gracz, a także jako gildia i kolonia z innymi graczami na Marsie.

Mars Tomorrow jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry MMORPG.