Gry Trolle

Zapraszamy do odkrywania najpiękniejszych gry Trolle, ubierania ich, fryzur, rozwiązywania zagadek, tworzenia postaci, uruchamiania przygód, znajdowania ukrytych przedmiotów lub rozwiązywania testów matematycznych.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Trolls The Beat Goes On
Trolls The Beat Goes OnTrolls The Beat Goes On

Gry Trolle

Zapraszamy do odkrywania najpiękniejszych gry Trolle, ubierania ich, fryzur, rozwiązywania zagadek, tworzenia postaci, uruchamiania przygód, znajdowania ukrytych przedmiotów lub rozwiązywania testów matematycznych. Bądź razem z Poppy i Branch w wielkiej przygodzie z trolli. Poppy to różowy troll, nieustępliwy optymizm, który lubi śpiewać i zostać królową. A Branch jest przeciwieństwem Poppy. To szary, okrutny, pesymistyczny troll, który uwielbia samotność.

Te gry Trolle zaprowadzą Cię do kolorowego i cudownego świata, zamieszkałego przez niezwykłych optymistów i szczęśliwe trolle. Tańcz i śpiewaj, dowiedz się, jakie jest szczęście z nimi. Pozwól się oczarować temu wyjątkowemu i cudownemu światu, dzięki blasku i żywym kolorom, i baw się ze swoimi ulubionymi postaciami w Trollach. Dopasuj zdjęcia lub zagraj w grę pamięciową lub możesz pokolorować postacie w filmie Trolle.