Gry Angry Birds

Teraz masz okazję przetestować wszystkie rodzaje gry Angry Birds, słynne ptaki z gry wideo, które odniosły sukces na całym świecie.

Angry Heroes
Angry HeroesAngry Heroes
Gry Gry Akcji Gry Angry Birds

Gry Angry Birds

Teraz masz okazję przetestować wszystkie rodzaje gry Angry Birds, słynne ptaki z gry wideo, które odniosły sukces na całym świecie. Takie gry są idealne dla dzieci, które chcą nauczyć się celować i dobrze bawić, rozdmuchując przedmioty, owoce, warzywa za pomocą klawiszy na komputerze lub myszy. Gry są tworzone na różnych poziomach, więc masz możliwość rywalizowania ze swoimi przyjaciółmi i zobaczenia, kto zarządza, aby otworzyć wszystkie etapy przygody rozpoczętej przez Angry Birds. Łatwo jest używać klawiszy strzałek do poruszania się i dowiedzieć się, co ptaki mają do zrobienia w naszych grach.

Jeśli lubisz gry szybkościowe i zręczności, możesz wybrać dowolną wersję z naszej szerokiej gamy gry Angry Birds i popisywać się graczami o umiejętnościach, grając z wściekłymi ptakami, celując statkami kosmicznymi, wypuszczając ptaki do ustalonego celu lub grając swoim sidłem, aby rzucić ptaki w powietrzu. Angry Birds i Bad Piggies będą Ci towarzyszyć w przygodach nowych darmowych gier oferowanych przez naszą stronę i nauczą Cię dobrej zabawy, gromadzenia punktów i rozwijania umiejętności gracza szybko i z godną pozazdroszczenia sprawnością.