Gry Spa

Każda dziewczyna potrzebuje zabiegów kosmetycznych i pielęgnacji ciała, makijażu lub relaksu, dlatego zalecamy wypróbowanie gry spa, które zaspokoją każde pragnienie upiększenia Ciebie.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Fashion Doll Diversity Salon
Fashion Doll Diversity SalonFashion Doll Diversity Salon
Fashion Makeup Nail Salon
Fashion Makeup Nail SalonFashion Makeup Nail Salon
Fryzjer dla długowłosej księżniczki
Fryzjer dla długowłosej księżniczkiFryzjer dla długowłosej księżniczki

Gry Spa

Każda dziewczyna potrzebuje zabiegów kosmetycznych i pielęgnacji ciała, makijażu lub relaksu, dlatego zalecamy wypróbowanie gry spa, które zaspokoją każde pragnienie upiększenia Ciebie. Teraz możesz towarzyszyć swoim ulubionym postaciom z kreskówek w magicznej przygodzie przez świat piękna, w którym nauczysz się, co jest właściwym krokiem do dbania o swoje ciało, jak się zrelaksować i cieszyć życiem, jak zastosować zabiegi kosmetyczne lub zrobić właściwy makijaż.

Te gry spa reprezentują fantazję każdej dziewczyny, która chce naśladować swoją matkę. Sara otworzyła Salon Urody SPA, w którym przyjmuje swoich klientów na różne specjalne zabiegi relaksacyjne i kosmetyczne. Odkryj, jak to jest w salonie opalania lub saunie, jakie zabiegi na twarz stosuje się do klientów, jak leczyć pryszcze, co sprawia, że ​​kosmetyczka, które zabiegi są odpowiednie dla twoich włosów, jak zrobić udaną fryzurę. Nasze zalecenia są bardzo przydatne dla wszystkich kochających urody dziewcząt, które zrozumiały, że czynniki zewnętrzne odgrywają ważną rolę w skórze i chcą nauczyć się dbać. Zbierz przyjaciół i zrelaksuj się razem w salonie piękności, baw się i ciesz się każdą chwilą spędzoną razem.