Gry Zakupy

Jeśli jesteś pasjonatem zakupów, masz teraz szansę odkryć kolekcję gry Zakupy, które dadzą ci pomysły i sprawią, że zrobisz listę zakupów.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
My Pets Shop
My Pets ShopMy Pets Shop
Fashionista Maldives Real Makeover
Fashionista Maldives Real MakeoverFashionista Maldives Real Makeover
Princesses Chic House Party
Princesses Chic House PartyPrincesses Chic House Party

Gry Zakupy

Jeśli jesteś pasjonatem zakupów, masz teraz szansę odkryć kolekcję gry Zakupy, które dadzą ci pomysły i sprawią, że zrobisz listę zakupów. Wraz z takimi postaciami, jak Ariel, Barbie, Ana czy Tiana, masz okazję spędzić cenny czas ze swoimi wirtualnymi dziewczynami i pomóc im w dokonaniu właściwych zakupów, ale uważaj, aby dopasować się do budżetu.

Teraz masz szansę zbudować specjalne miejsce dla pasjonatów zakupów. Przeczytaj instrukcje, zatrudniaj pracowników, ustal budżet, buduj krok po kroku zgodnie z wymaganiami gry, naucz się tworzyć strategię, aby mieć pieniądze w budżecie i buduj pracowników, aby przyciągnąć odwiedzających. Ale najważniejsze jest to, że musisz zachować ostrożność, ponieważ masz ograniczony czas na dokończenie pracy.

Kolekcja gry Zakupy oferuje wszystkim dziewczynom możliwość zabawy, ale także nauki nowych rzeczy. Niezależnie od tego, czy jesteś małym fashionistą czy rozwijającym się menedżerem, masz teraz okazję sprawdzić swoje umiejętności i wrodzony talent. Lubimy testować nasze darmowe gry ze znajomymi.