Bois io to gra 3D battle royale io. Zbieraj broń, amunicję i inne rzeczy. Zasadzka na wrogów. Wygraj tę bitwę! Zaproś przyjaciół i graj online razem. Chodźmy bois! Walcz ze 100 graczami na gigantycznej mapie Battle Royale .IO, takiej jak PUBG: zostań ostatnim żyjącym, aby wygrać mecz!
BOIS.io to internetowa gra typu battle royale, w której będziesz walczyć z innymi graczami online w grze pikselowej. Zaczniesz wraz z wszystkimi innymi graczami w lobby bez broni. Musisz szybko przeszukać mapę w poszukiwaniu dostępnych broni, które możesz podnieść i użyć do pokonania innych graczy.

Sterownica

  • WASD lub klawisze strzałek, aby przenieść
  • Kliknij lewym przyciskiem, aby strzelać
  • F do interakcji
  • 12345, aby przełączać przedmioty
  • E, aby wejść do menu rzemiosła

Celem w Bois io jest pozostanie jedynym, który przetrwa. Tryb Battle Royale oznacza, że ​​wszyscy gracze zostaną upuszczeni w nieznane miejsce, zdobądź broń i przygotuj się do bitwy. Sama bitwa odbywa się w czerwonej kostce. Na początku zobaczysz stoper. Powinieneś dostać się do kostki, zanim skończy się czas. Jeśli zdarzy ci się w tym momencie pozostać poza kostką, oznacza to natychmiastową śmierć.
Wewnątrz czerwonej kostki znajdziesz terytorium, które z czasem się skurczy. Zanim dostępna ziemia stanie się bardzo mała, lepiej mieć dużo broni, amunicji i zestawów pomocniczych. Broń i amunicję znajdziesz w domach, pod schodami i ukrytych miejscach.
Bois to świetny eksperyment z nowymi funkcjami wprowadzonymi do popularnego trybu Battle Royale.

Bois.io jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.
Gry Multiplayer Multiplayer
Gry węże węże
Gry Strzelanki Strzelanki
Gry Czołgi Czołgi
Gry Wojenne Wojenne
Gry Akcji Akcji
Gry GTA GTA
Gry Strzelanki 3d Strzelanki 3d
Gry Walki Uliczne Walki Uliczne
Gry Counter Strike Counter Strike
Gry przetrwania przetrwania
Gry pixelowe pixelowe
Gry MMORPG MMORPG