Gry taneczne

Teraz masz szansę odkryć kolekcję gry taneczne, które wprawiają cię w ruch, nie pozwól się zanudzić i natychmiast zarabiaj pieniądze! Możesz wybrać kurs tańca, który nauczy Cię poruszać się z klawiszy komputera.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
FNF The Amazing Digital Funk
FNF The Amazing Digital FunkFNF The Amazing Digital Funk
FNF vs Wisebug
FNF vs WisebugFNF vs Wisebug
Friday Night Funkin: Summer Vacation
Friday Night Funkin: Summer VacationFriday Night Funkin: Summer Vacation

Gry taneczne

Teraz masz szansę odkryć kolekcję gry taneczne, które wprawiają cię w ruch, nie pozwól się zanudzić i natychmiast zarabiaj pieniądze! Możesz wybrać kurs tańca, który nauczy Cię poruszać się z klawiszy komputera. Ostrożny! Jeśli poruszasz się szybko, zdobywasz punkty. Jeśli nie będziesz ostrożny i przegapisz ruchów, ryzykujesz wzięcie go od samego początku, a Twój osobisty trener nie jest zbyt słodki! Wybierz kurs zumby i baw się z dziewczynami lub pomóż swoim ulubionym księżniczkom w konkursie piłki.

Kolekcja gry taneczne przynosi radość w Twoim domu. Za pomocą klawiszy lub myszy możesz nauczyć się nowych ruchów, dobrze się bawić i śmiać się z naszymi bohaterami. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to jest być cheerleaderką, teraz masz możliwość, aby nasze gry były do twojej dyspozycji. Możesz także bawić się ze zwierzętami, które tańczą zgodnie z wybranymi ruchami. Przeczytaj instrukcje i rozpocznij muzykę. Rozpocznij zabawę!