Gry Muzyczne

Słuchaj znanych piosenek? Czy wyobrażasz sobie, że jesteś gwiazdą lub ubierzesz znanych piosenkarzy? Nasz wybór gry muzyczne zachwyci każdą dziewczynę, która chce odkryć ten ekscytujący świat.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
L.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. DriverL.O.L. Surprise! O.M.G. B.B. Driver
Zombies 3: Galactic Jams
Zombies 3: Galactic JamsZombies 3: Galactic Jams

Gry Muzyczne

Słuchaj znanych piosenek? Czy wyobrażasz sobie, że jesteś gwiazdą lub ubierzesz znanych piosenkarzy? Nasz wybór gry muzyczne zachwyci każdą dziewczynę, która chce odkryć ten ekscytujący świat. Zagraj w swojego projektanta mody i wybierz odpowiedni strój na koncert, sesję zdjęciową, konkurs muzyczny. Graj na pianinie i baw się dobrze z naszymi postaciami, ciesząc się każdą tworzoną wspólnie kompozycją. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby spełnić wszystkie wymagania w grze. Odkryj, jak fajnie jest być DJ-em w klubie, grać z orkiestrą lub miksować muzykę, ciesząc się innymi dzięki swoim interpretacjom.

Zapewniamy bezpłatne gry muzyczne dla wszystkich pasjonatów dzieci z tej dziedziny. Niezależnie od tego, czy wolisz grać instrumentalnie, czy wokalnie, zagrać solo lub dołączyć do zespołu muzycznego, oferujemy ci szansę na przetestowanie swojego talentu i naturalnych umiejętności. Rock, punk lub classic i baw się z naszymi postaciami. Ciesz się każdą chwilą i dzwoń do znajomych, aby dołączyć do Ciebie w muzycznym świecie. Nie możemy się doczekać wspólnej zabawy!