Gry księżniczki Anny

Księżniczka Anna jest znany z filmu animowanego Disneya mrożone, aw tej części wiele Gry księżniczki Anny czeka na Ciebie.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
My Fabulous Vintage Look
My Fabulous Vintage LookMy Fabulous Vintage Look
Princess Easter Fashion Story
Princess Easter Fashion StoryPrincess Easter Fashion Story
Czarno-biała moda na Halloween
Czarno-biała moda na HalloweenCzarno-biała moda na Halloween
Gry Gry Filmowe Gry Frozen Gry księżniczki Anny

Gry księżniczki Anny

Księżniczka Anna jest znany z filmu animowanego Disneya mrożone, aw tej części wiele Gry księżniczki Anny czeka na Ciebie. Tutaj masz okazję ubrać ją w najpiękniejsze sukienki księżniczka, sukienki prom, partyjną lub spacer. Będzie odgrywać rolę artysty i zrobić jej makijaż, ale rola fryzjera także gdzie można ubrać piękne kasztanowe włosy. Będziesz jej towarzyszył na zakupach, manicure i salonach kosmetycznych. Anna jest młodsza siostra królowej Elsa w Arendelle Brytanii i wyrusza w podróż, by uratować królestwo niebezpieczny lat od wiecznej zimy i przynieść jej siostrę. W wielu z tych gier, księżna Anna z jej starszą siostrą Arendelle jest z Elsa, ale także z innych księżniczek Disneya i uroczej Kristoff zakochuje się. W przeciwieństwie do starszej siostry Elsy, księżniczka Anna jest bardzo ekscentryczna, optymistyczna, pełna energii i z dala od elegancji.

Grać w Gry księżniczki Anny gdzie zaczyna przygody w królestwie lodzie, ale także gry, gdzie ona jest w ciąży, dbać o jej ciąży i małym dzieckiem. Daj jej medyczną pomoc od urodzenia, a potem opiekuj się małym dzieckiem. Anna i Kristoff będą najszczęśliwszymi rodzicami. Pomóż im udekorować pokój dziecka za pomocą wielu dekorów i mebli dla dzieci. Wybierz swoją ulubioną grę i przejść obok księżnej Anny w magicznym świecie na zamarzniętej ziemi z jej siostrą, Queen Elsa i Kristoff.