Gry Moana

Moana jest zdecydowanie jedną z najbardziej egzotycznych księżniczek w Disney i czeka na ciebie, abyś przyłączył się do jego wspaniałej przygody z gry Moana.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Perfect Prom Night Look
Perfect Prom Night LookPerfect Prom Night Look
Frozen Princess New year's Eve
Frozen Princess New year's Eve Frozen Princess New year's Eve
Disney księżniczki na wakacjach na plaży
Disney księżniczki na wakacjach na plażyDisney księżniczki na wakacjach na plaży

Gry Moana

Moana jest zdecydowanie jedną z najbardziej egzotycznych księżniczek w Disney i czeka na ciebie, abyś przyłączył się do jego wspaniałej przygody z gry Moana. Chociaż ma zaledwie 14 lat, księżniczka Moana jest bardzo odważna i uratuje plemię wraz ze swoimi dobrymi przyjaciółmi.
Każdy ma marzenie. Nasza piękna księżniczka Moana chce zostać modelką. Ale mieszka na wyspie bardzo daleko od kogokolwiek innego. Zamierza poznać Internet za pomocą jej marzeń. Idź na zakupy z Moaną i kup 3 różne sukienki. Nie zapomnij zrobić zdjęć i przesłać je na Instagram.
Jej otwarta natura pomogła jej dogadać się z innymi księżniczkami Disneya, więc spotkasz ją w wielu grach z Moaną i Elsą, Anną, Kopciuszkiem, Roszpunką, Aurorą lub Tianą.
Moana przygotowuje się do festiwalu Coachella i jest zafascynowany oszałamiającymi artystycznymi ubraniami. Po raz pierwszy zamierza pojechać na ten zabawny festiwal i jest bardzo podekscytowana. Wybierz dla niej styl boho i baw się dobrze podczas tego barwnego festiwalu muzycznego!
W innej grze, księżniczka Moana jest zakochana, a jej koleżanki sugerują, że zrobi kilka zmian, aby stać się bardziej atrakcyjnymi, ma zamiar zaoferować kilka wskazówek dotyczących mody, by spotkać swojego pierwszego chłopaka.

Gry Moana, strój i makijaż należą do ulubionych dziewcząt, ponieważ za każdym razem doświadczają różnych stylów i kolorów, które zmieniają jej wygląd i sprawiają, że jest urocza.
W dzień przyjaźni Moana spotka swoją najlepszą przyjaciółkę, księżniczkę Belle, aby uczcić ich przyjaźń. Belle czeka na spotkanie z Moaną i robi miły prezent. Zagraj w tę grę, aby pomóc Belle wybrać idealny prezent dla Moana. Najlepsi przyjaciele są gotowi świętować w mieście i dobrze się bawić. Musisz przygotować je na tę okazję, co oznacza, że ​​musisz pokryć włosy Moany i wybrać ładne sukienki i dodatki do noszenia.
Zawsze dziewczęta pytają Moanę, dlaczego jej włosy są tak piękne, postanawia więc przekazać nam kilka porad i sztuczek w tej grze z Moaną u fryzjera.
Wybierz sukienki dla Moana, fryzury i makijaż, a także egzotyczne akcesoria. Bez względu na to, którą grę wybierzesz, spędzisz cudowny czas z tą księżniczką pełną niespodzianek.