Gry Księżniczka Jasmine

Księżniczka Jasmine jest szóstą księżniczką Disneya i jest znana z animowanego Aladyna, aw tej sekcji będziesz grał wiele gry Księżniczka Jasmine.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Princess Prom Fashion Design
Princess Prom Fashion DesignPrincess Prom Fashion Design
Kwiatowy strój dla księżniczki
Kwiatowy strój dla księżniczkiKwiatowy strój dla księżniczki

Gry Księżniczka Jasmine

Księżniczka Jasmine jest szóstą księżniczką Disneya i jest znana z animowanego Aladyna, aw tej sekcji będziesz grał wiele gry Księżniczka Jasmine. Wybierz swoją ulubioną grę i zacznij przygodę pełną magii, latając latającym dywanem obok Aladdin. Sukienka Jasmine, makijaż, stylizacja włosów, makijaż manicure. Masz szansę zostać projektantem mody i ubrać Jasmine w najpiękniejsze sukienki księżniczki, sukienki na studniówkę, imprezę lub spacerować z innymi księżniczkami Disneya. Będziesz grał rolę artysty, a ty to zrobisz, ale także rolę fryzjera, w którym ubierzesz piękne czarne włosy. Będziesz jej towarzyszył w zakupach, manicure i salonach kosmetycznych, więc Jasmine zmieni się z arabskiej księżniczki w nowoczesną dziewczynę.

Jasmine jest główną postacią animowanej kreskówki Disney Aladdin i ma dla ciebie wiele niespodzianek w tej kategorii gry Księżniczka Jasmine. Jasmine nosi niebieskie spodnie bawole i spersonalizowany top z lśniącymi klejnotami. W wielu z tych gier księżniczka jest obok Aladyna, obok innych księżniczek Disneya. Idzie na przygody z Jasmine i Aladdin, ale także gry, w których Jasmine jest dzieckiem lub w ciąży. Wybierz swoją ulubioną grę i idź obok księżniczki Jasmine na arabskiej pustyni, poznaj jej postacie, jej ojca, sułtana Agrabę i jej tygrysa, Radżę.