Gry 64 Zoo Lane

Gry Miley Cyrus Miley Cyrus
Gry Pora na Przygode Pora na Przygode
Gry Bob Budowniczy Bob Budowniczy
Gry Strażak Sam Strażak Sam
Gry Zack i Quack Zack i Quack
Gry Monster High Monster High
Gry Miraculum: Biedronka i Czarny Kot Miraculum: Biedronka i Czarny Kot
Gry Moana Moana
Gry Unikitty Unikitty
Gry 101 dalmatyńczyków 101 dalmatyńczyków
Gry Gry kreskówki Gry 64 Zoo Lane

Gry 64 Zoo Lane

W tych Gry '64 Zoo Lane' spotkamy Lucy, ciekawą 7-letnią dziewczynę, która co noc schodzi na szyję przyjaciółki, żyrafy i słucha niesamowitych przygód zwierząt. Animowany serial 64 Zoo Lane zawiera 4 sezony z 26 odcinków, w których spotykamy siedmioletnią Lucy, która mieszka w pobliżu zoo na Zoo Street w 64. Każdej nocy wychodzi przez okno, ślizga się po długiej szyi Georginy, przyjazna żyrafa i słucha niesamowitych przygód zwierząt.

Bohaterowie animacji napotkani w gry '64 Zoo Lane 'to Żyrafa Georgina, Elephant Nelson, Tickles i Giggles Monkeys, Boris Bear i Molly Hippopotamus.
Animacja zwiększa przyjaźń i odpowiedzialność. Na koniec opowiadania, omawiając przyjazną moralność, a następnie ogłaszając dobranoc. Georgina kładzie Lucy w łóżku przez okno sypialni (później odcinki pokazują Lucy ziewanie, a potem śpiąca w łóżku w oryginalnych odcinkach, będzie musiała przespać całą historię). Możliwości uczenia się: Poznawanie języka i słownictwa jest wzmocnione poprzez użycie intonacji i ekspresji w głosach postaci i opowieściach o zwierzętach, wspierając problemy społeczne i emocjonalne, w tym przyjaźń i pomoc i troskę o innych. Twórca serialu „An Vrombaut” napisał i zilustrował sześć kawałków „64 Zoo Lane” zilustrowanych na podstawie opowiadań z serialu telewizyjnego.
Gry