Gry Zimowe

Czy lubisz zimny sezon? Tylko dlatego, że masz okazję usiąść, jeździć na łyżwach, chodzić po niebie, robić śnieżki lub bałwan, korzystając z naszej bogatej kolekcji gry Zimowe.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Bffs Winter Ice Skating Look
Bffs Winter Ice Skating LookBffs Winter Ice Skating Look
Christmas 3D Maze Hunt or Catch
Christmas 3D Maze Hunt or CatchChristmas 3D Maze Hunt or Catch
Talking Tom grający śnieżkami
Talking Tom grający śnieżkamiTalking Tom grający śnieżkami

Gry Zimowe

Czy lubisz zimny sezon? Tylko dlatego, że masz okazję usiąść, jeździć na łyżwach, chodzić po niebie, robić śnieżki lub bałwan, korzystając z naszej bogatej kolekcji gry Zimowe. Dziewczyny mogą towarzyszyć księżniczkom Disneya w podróży i odkrywać z nimi, jak piękna jest zima, mogą pochwalić się talentem charakteryzatora, projektanta mody, stylisty lub dekoratora wnętrz, dzieląc się swoimi ulubionymi postaciami w kreskówkach.

Chłopcy mają szansę odkryć wspaniałą kolekcję zabawnych gry Zimowe. Za pomocą klawiszy strzałek chłopcy mogą prowadzić ciągnik na śniegu. Nasze gry są proste w użyciu, istnieją wyjaśnienia zarówno na początku, jak i podczas gry. Dzieci chętnie nauczą się, że mogą jeździć na snowboardzie i robić sztuczki. Chodź po skuterze śnieżnym po śniegu z ukochanymi bohaterami kreskówek. Dzieci mogą uczestniczyć w prawdziwej bitwie na śnieżki, dzieląc się swoimi ulubionymi postaciami. Wraz z przyjaciółmi, dzieci mogą prowadzić wózka Świętego Mikołaja lub odkryć miasto Świętego Mikołaja.