Gry Ubieranie Zwierząt

Czy zawsze chciałeś mieć zwierzaka do opieki i ubierania się, jak chcesz? ale twoi rodzice nigdy nie chcieli kupić kogoś z was, ponieważ uważają, że nie macie czasu, aby się nimi zaopiekować? Następnie powinieneś udowodnić, że masz to, czego potrzebujesz, aby zająć się zwierzęciem podczas gry ubieranie zwierząt.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
My Little Pony: Pony Maker
My Little Pony: Pony MakerMy Little Pony: Pony Maker
Funny Kitty Haircut
Funny Kitty HaircutFunny Kitty Haircut
Angela i jej córka SPA
Angela i jej córka SPAAngela i jej córka SPA
Gry Gry dla Dziewczyn Gry Ubieranie Zwierząt

Gry Ubieranie Zwierząt

Czy zawsze chciałeś mieć zwierzaka do opieki i ubierania się, jak chcesz? ale twoi rodzice nigdy nie chcieli kupić kogoś z was, ponieważ uważają, że nie macie czasu, aby się nimi zaopiekować? Następnie powinieneś udowodnić, że masz to, czego potrzebujesz, aby zająć się zwierzęciem podczas gry ubieranie zwierząt. Wybierz swoje ulubione zwierzątko z szerokiej gamy psów, kotów, kucyków, smoków, chomików i innych i zacznij dbać o nich jak najwięcej. Zacznij od gorącej kąpieli bąbelkowej, nakarm, baw się z nimi, a następnie upewnij się, że ładnie je ubrałeś. Upewnij się, że mądrze wybierzesz małe zwierzę ... niektóre zwierzęta muszą mieć czystą przestrzeń życiową, a to oznacza więcej zadań dla ciebie!

Wybór gry ubieranie zwierząt jest dla wszystkich miłośników domowych, domowych i dzikich. Gry, które pozwalają dostosować koty, kły, konie i fantastyczne stworzenia, takie jak smoki i kucyki z My Little Pony. Być może sukienki kucykowe są najbardziej poszukiwane przez dzieci. Przed ubieraniem tych uroczych zwierzątek w piękne stroje stworzone dla każdego zwierzęcia, musisz wykąpać się z ciepłymi i pachnącymi bańkami. Rozpocznij sesję pielęgnacji za pomocą delikatnego mydła lub specjalnego szamponu dla zwierząt i ciepłej wody. Osusz je, czekaj i idź do garderoby. Teraz, gdy nowe zwierzę jest czyste, możesz je ubrać. Nie zapomnij użyć akcesoriów i zdobądź najszczęśliwsze zwierzę.