Gry Taxi

Czy jazda po mieście wydaje się ekscytująca? Teraz masz okazję uczestniczyć w ekscytujących gry taxi i przyciągać klientów do celu, aby zdobyć wirtualne pieniądze, zaparkować samochód w zatłoczonym i zatłoczonym mieście, przetestować wiele wariantów taksówek od klasycznych samochodów do nowoczesnych, szybkich samochodów.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
LA Taxi Simulator
LA Taxi SimulatorLA Taxi Simulator

Gry Taxi

Czy jazda po mieście wydaje się ekscytująca? Teraz masz okazję uczestniczyć w ekscytujących gry taxi i przyciągać klientów do celu, aby zdobyć wirtualne pieniądze, zaparkować samochód w zatłoczonym i zatłoczonym mieście, przetestować wiele wariantów taksówek od klasycznych samochodów do nowoczesnych, szybkich samochodów. Ponadto, masz szansę dowiedzieć się, jakie kroki są potrzebne, aby uzyskać prawo jazdy taksówkarza, jak prowadzić prewencyjnie, przejść od punktu A do punktu Z bez incydentów i nie przekraczać dozwolonego ograniczenia prędkości. Sofati przez chmury przez Nowy Jork lub Bombaj, wykonuj zadania wymagane przez postacie w grze i zbieraj punkty potrzebne do otwarcia nowego etapu.

Wiele gry taxi jest dostępnych w tym uzależniającym środowisku wirtualnym, zaprojektowanym w celu poprawy zdolności reagowania, dostosowywania się do zmian i doświadczonego hazardzisty. Zmierz się z przyjaciółmi i graj w tak ekscytujące gry, które wymagają zręczności i ambicji. Masz szansę zostać profesjonalnym graczem i dołączyć do ligi mistrzów, ucząc się jeździć samochodem z mafios lub małp.