Straszne gry

Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się ze swoim strachem w tych przerażających grach?  Niektóre gry są kontrowersyjne, podczas gdy inne są inspirowane klasycznymi, zimnokrwistymi.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Ghost Escape 3D
Ghost Escape 3DGhost Escape 3D
Backrooms: Huggy Wuggy Runner
Backrooms: Huggy Wuggy RunnerBackrooms: Huggy Wuggy Runner
Friday Night Funkin’ vs Advent Neon
Friday Night Funkin’ vs Advent NeonFriday Night Funkin’ vs Advent Neon

Straszne gry

Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się ze swoim strachem w tych przerażających grach?
 Niektóre gry są kontrowersyjne, podczas gdy inne są inspirowane klasycznymi, zimnokrwistymi. Wiele gier wywoła gęsią skórkę z powodu strachu. Z gier takich jak FNAF lub normalnych gier akcji, takich jak te, w których musisz strzelać do innych postaci w domach pełnych nawiedzonych duchów. Zostałeś ostrzeżony, nie spotkasz tam Caspera.

Booohoo! Nie bój się! Istnieje wiele przerażających gier, w które możesz grać, aby stawić czoła strachowi i uzyskać dawkę adrenaliny.

Z tej okazji nie wykluczyliśmy popularnej gry Five Nights at Freddy oraz gier tego typu, które polegają na skakaniu po schodach, aby podnieść włosy z rąk, gier, które przerażają Cię psychicznie, więc zaczynamy od nowych wrażeń z perspektywy pierwszej osoby, w których przechodzisz przez miejsca, w których nikt nie postawiłby stopy: stare opuszczone sanatoria, różne miejsca położone na środku pustyni, w górach, bardzo daleko od najbliższej osady. Jest to doskonały scenariusz udanej horroru, który oferuje doświadczenie „znalezionego materiału filmowego”. Doświadczenie, które wyda ci się przerażające z kimś obok ciebie, ale hej, przynajmniej nie będziesz krzyczeć sam na monitor. Te przerażające gry z pewnością nawiedzają graczy na całym świecie.