Straszne gry

Suburbs Zombie Driving
Suburbs Zombie DrivingSuburbs Zombie Driving
hot
Gloom: Gargoyle
Gloom: GargoyleGloom: Gargoyle
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
hot
Trollface Quest: Horror 2
Trollface Quest: Horror 2Trollface Quest: Horror 2
hot
Gry horror horror
Gry Strzelanki Strzelanki
Gry z czarownicami z czarownicami
Gry Ever After High Ever After High
Gry Friv Friv
Gry przygodowe przygodowe
Gry z Wampirami z Wampirami
Gry Halloween Halloween
Gry Friday Night Funkin | FNF Friday Night Funkin | FNF

Straszne gry

Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się ze swoim strachem w tych przerażających grach?
 Niektóre gry są kontrowersyjne, podczas gdy inne są inspirowane klasycznymi, zimnokrwistymi. Wiele gier wywoła gęsią skórkę z powodu strachu. Z gier takich jak FNAF lub normalnych gier akcji, takich jak te, w których musisz strzelać do innych postaci w domach pełnych nawiedzonych duchów. Zostałeś ostrzeżony, nie spotkasz tam Caspera.

Booohoo! Nie bój się! Istnieje wiele przerażających gier, w które możesz grać, aby stawić czoła strachowi i uzyskać dawkę adrenaliny.

Z tej okazji nie wykluczyliśmy popularnej gry Five Nights at Freddy oraz gier tego typu, które polegają na skakaniu po schodach, aby podnieść włosy z rąk, gier, które przerażają Cię psychicznie, więc zaczynamy od nowych wrażeń z perspektywy pierwszej osoby, w których przechodzisz przez miejsca, w których nikt nie postawiłby stopy: stare opuszczone sanatoria, różne miejsca położone na środku pustyni, w górach, bardzo daleko od najbliższej osady. Jest to doskonały scenariusz udanej horroru, który oferuje doświadczenie „znalezionego materiału filmowego”. Doświadczenie, które wyda ci się przerażające z kimś obok ciebie, ale hej, przynajmniej nie będziesz krzyczeć sam na monitor. Te przerażające gry z pewnością nawiedzają graczy na całym świecie.