Gry Strażak Sam

Zapraszamy do odkrycia kolekcji gry Strażak Sam, głównego bohatera serialu animowanego o tej samej nazwie, który podejmuje akcję w fikcyjnym mieście Pontypanda.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Gry Gry kreskówki Gry Strażak Sam

Gry Strażak Sam

Zapraszamy do odkrycia kolekcji gry Strażak Sam, głównego bohatera serialu animowanego o tej samej nazwie, który podejmuje akcję w fikcyjnym mieście Pontypanda. Nasze gry są doskonałe dla chłopców, którzy marzą o strażakach i chcą rozwijać swoje umiejętności ratownicze. Mogą nauczyć się gasić pożary za pomocą myszy i majsterkować armatą z wodą w ogniu, prowadząc samochód strażacki i testując słynną super ciężarówkę 18 ratowniczych strażaków.

Nasza wspaniała kolekcja gry Strażak Sam daje wszystkim chłopcom możliwość zobaczenia swoich umiejętności, jeżdżąc swoim ukochanym samochodem postaci lub pilotując śmigłowiec ratowniczy za pomocą klawiszy strzałek i klawisza spacji. Chłopcy mogą brać udział w misjach ratunkowych u boku strażaków w ukochanej brytyjskiej serii animacji, aby nauczyć się radzić sobie w trudnych czasach. Łatwo jest użyć dowolnej gry w tej kategorii, ponieważ na każdym etapie znajdują się wskazania na ekranie. Chłopcy mają okazję konkurować ze swoimi przyjaciółmi i wygrywać etapy gry, udowadniając, kto jest bardziej uważny, umiejętny w posługiwaniu się klawiaturą lub myszką i odważniejszy.