Gry Strażackie

Nasza wspaniała kolekcja gry strażackie oferuje szansę wszystkim chłopcom, którzy chcą zostać bohaterami lub chcą zostać strażakami, aby przetestować naszą różnorodną grę za darmo.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Idle Firefighter 3D
Idle Firefighter 3DIdle Firefighter 3D
Gry Gry przygodowe Gry Strażackie

Gry Strażackie

Nasza wspaniała kolekcja gry strażackie oferuje szansę wszystkim chłopcom, którzy chcą zostać bohaterami lub chcą zostać strażakami, aby przetestować naszą różnorodną grę za darmo. Teraz masz okazję jeździć samochodami strażackimi, podróżować na Dziki Zachód, zobaczyć, co robi strażak i jak ci bohaterowie zachowują się w misjach, które muszą wykonać. Nasze gry są bezpłatne i zapewniają wyraźne wskazania od samego początku, wystarczy użyć klawiszy komputera lub kliknięcia myszą.

Masz do dyspozycji kolekcję gry strażackie, które Cię zachwycą. Nasze gry są fajne, ale także edukacyjne, ponieważ będziesz się cieszył odkrywanie krok po kroku, co robi strażak, ale nauczysz się także, co robić w razie pożaru. Wspinaj się na wóz strażacki, kieruj go do celu, gasić ogień i ratować ofiary, stając się bohaterem. Możesz także prowadzić samochód strażacki i zaparkować go. możesz rozwiązać zagadkę za pomocą strażaków lub kolorowych zdjęć. Ciężarówki, helikoptery, bomby wodne i inne to te, które pomogą Ci ugasić pożary i uratować ofiary czekające na pomoc.