Gry Pielęgnowanie

Kochasz zwierzęta i chcą zapewnić opiekę i miłość? Wybierz kolekcję gry pielęgnowanie, a będziesz miał możliwość odkrywania piękny świat, w którym zaufanie, miłość i przyjaźń są ściśle ze sobą powiązane.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Ponyville Adventure: The Great Unicorn Awakening
Ponyville Adventure: The Great Unicorn AwakeningPonyville Adventure: The Great Unicorn Awakening
Pet Land
Pet LandPet Land
Little Baby Pet Spa & Salon Simulator
Little Baby Pet Spa & Salon SimulatorLittle Baby Pet Spa & Salon Simulator
Gry Gry dla Dziewczyn Gry Pielęgnowanie

Gry Pielęgnowanie

Kochasz zwierzęta i chcą zapewnić opiekę i miłość? Wybierz kolekcję gry pielęgnowanie, a będziesz miał możliwość odkrywania piękny świat, w którym zaufanie, miłość i przyjaźń są ściśle ze sobą powiązane. Dowiedz się ze swoimi ulubionymi postaciami jak dbać o chorych zwierząt lub zwierząt występujących. W ten sposób masz możliwość, aby je umyć, uczesać je ubrać i nakarmić. Czasami zwierzęta wystarczy pocieszenie. Gromadzić punkty, ponieważ spełniają wymagania gry i postępować ostrożnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Wybierając nasze gry, nauczyć się dbać o chomiki, koty, pingwiny, szczeniąt, kucyki, a nawet cub lisa.

Wszelkie gry pielęgnowanie zwierząt są dostępne za darmo. Teraz masz szansę dowiedzieć się jak zorganizować zoo, jak to działa, co w salonie dla zwierząt lub jako pomoc zwierzęta rosną, czy prawidłowo dbać o nich. Nasze gry mają instrukcjami wyświetlanymi na logiczne i jasne. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby upewnić się, że szanse na wygraną.