Gry Opieka Nad Dzieckiem

Jeśli lubisz dbać o swoje dziecko, zagraj w gry opieka nad dzieckiem, które są dostępne, aby odkryć, co trzeba zrobić, aby zająć się zdrowym dzieckiem, głodnym dzieckiem lub zostać zmienionym przez brudną pieluchę.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Baby Daily Habits
Baby Daily HabitsBaby Daily Habits

Gry Opieka Nad Dzieckiem

Jeśli lubisz dbać o swoje dziecko, zagraj w gry opieka nad dzieckiem, które są dostępne, aby odkryć, co trzeba zrobić, aby zająć się zdrowym dzieckiem, głodnym dzieckiem lub zostać zmienionym przez brudną pieluchę. Dziewczyny mogą pokazać swoje ukryte talenty opiekunek i nauczyć się opiekować trojaczkami, zabrać je na piknik lub poradzić sobie z pilnymi potrzebami delikatnych bliźniaków. Za pomocą jednego kliknięcia myszką możesz odkryć kolorowy, zabawny, ale trochę żmudny świat z dziećmi, których nie można zrozumieć, ale płaczą lub śmieją się.

Kolekcja dla gry opieka nad dzieckiem możliwość uczenia się, jak się zachowywać, karmić, zmieniać, myć i spać. Dziewczyny mogą znaleźć nasze gry o pielęgniarstwie i korzystać z instrukcji na początku gry, aby spełnić wszystkie warunki dostępu do wyższego poziomu. Wkraczasz w ekscytujący świat, który zachowa twój umysł, ale przede wszystkim twoje dłonie. Nasze gry są bezpłatne i zostały starannie wybrane przez specjalistów strony, aby spełnić wszelkie kryteria, które mają do spełnienia nasi gracze.