Gry Gry dla Dziewczyn Gry LOL Surprise

Gry LOL Surprise

Twoje ulubione lalki LOL Surprise: Queen Bee, Fancy, Glitter Queen, OMG VRQT, Miss Independence i ich najlepsi przyjaciele, tacy jak lalka Jednorożec, znajdują się teraz w nowej kategorii gier poświęconych LOL Surprise. Lalki LOL Surprise chcą mieć pewność, że wyglądają świetnie w swoich niesamowitych strojach, czy chcesz, aby pomogły Ci się przygotować?

Dołącz do swoich ulubionych lalek, aby rozpocząć te gry z LOL Surprise. Zostań ich doradcą modowym i pomóż dziewczynom wybrać najpiękniejsze ciuchy. Małe lalki LOL Surprise są gotowe, aby być z tobą, więc ich ulubione ubrania, fryzury, makijaż i mnóstwo akcesoriów są teraz dostępne w tych niesamowitych grach w ubieranki dla dziewczyn.

Nie bój się używać zbyt dużej ilości brokatu podczas pielęgnacji makijażu lub stroju ... te dziewczyny lubią, aby wszystko było błyszczące, glamour i pełne brokatu, więc upewnij się, że mieszasz swoje ulubione kolory brokatu z różnymi odcieniami szminki, róż i piękny tusz do rzęs. Następnie zmień ich zwykłe fryzury, wybierz nowe i kolorowe ubrania, a następnie sprawdź swoje umiejętności stylistki, tworząc wyjątkowy wygląd dla każdej uroczej lalki.

  • Co oznacza niespodzianka LOL?

Przede wszystkim L.O.L pochodzi od Lil Outrageous Littles i jest kolekcją mini lalek pełnych niespodzianek.

Już samo jego imię zachęca do „śmiechu na głos” od jego akronimu w języku angielskim (LOL = śmiech na głos) i jest to pierwsza interpretacja, jaką możemy nadać tej nazwie. Zabawki niesamowitej i mega popularnej marki LOL Surprise są synonimem zabawy, z wielką przyjemnością.
Są zdecydowanie jednymi z najbardziej kreatywnych, interaktywnych i zabawnych lalek, jakie pojawiły się w ostatnich czasach.

  • Jakie są postacie LOL Surprise?

Najbardziej znane postacie w Lol Surprise to Queen Bee, Fancy, OMG VRQT, Miss Independence OMG, Glitter Queen, rodzina OMG Royal APE i Cosmic Sign z kolekcji LoL Champions Zodiac Signs.

Ale w międzyczasie pojawiła się kolekcja chłopców LOL!
Odkryj brata najbardziej ukochanych lalek LOL Surprise z serii 4! Każda męska postać ma swojego korespondenta w znanych już kobiecych postaciach LOL Surprise. Styl chłopców jest podobny do stylu sióstr LOL, ale nieco inny, z unikalnymi, męskimi cechami.

  • W jakie gry możemy grać z LOL Surprise Dolls?

Większość gier LOL Surprise Dolls jest przeznaczona dla dziewczyn. Mamy nadzieję, że w przyszłości pojawi się coraz więcej gier online z tymi uroczymi lalkami.