Gry lodów

Chcesz cieszyć się ulubionymi smakami lodów? Chcesz wiedzieć, jak samodzielnie ją przygotować? Ice Cream Games to właściwy wybór! Odkryj nowe przepisy i obsługuj klientów, którzy chcą spróbować kilku deserów opartych na tym pysznym deserze.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Papa Louie 3
Papa Louie 3Papa Louie 3

Gry lodów

Chcesz cieszyć się ulubionymi smakami lodów? Chcesz wiedzieć, jak samodzielnie ją przygotować? Ice Cream Games to właściwy wybór! Odkryj nowe przepisy i obsługuj klientów, którzy chcą spróbować kilku deserów opartych na tym pysznym deserze. Możesz grać jako szef kuchni lub po prostu pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Gry lodów to kategoria bardzo lubiana przez dzieci. Każdy chce wypróbować asortyment, który sprzedajesz, dzięki czemu masz szansę na niewielki zysk z wielkiej pasji, niezależnie od tego, czy sprzedajesz w sklepie, na stoisku, czy na wózku. Oferujemy również grę edukacyjną, w której musisz zebrać owoce potrzebne do zrobienia pysznego przepisu lub przejść przez labirynt zbierając wszystkie lody na szlaku. Zalecenia te są oferowane bezpłatnie i są przeznaczone dla wszystkich dzieci, które chcą uczyć się ciekawych rzeczy, od produkcji po organizowanie udanego biznesu i zarządzanie nim.