Gry Lego Ninjago

Gry Ben 10 Ben 10
Gry Lego Lego
Gry Lego City Lego City
Gry Transformers Transformers
Gry Lego Star Wars Lego Star Wars
Gry Power Rangers Power Rangers
Gry Iron Man Iron Man
Gry Walki Walki
Gry Ninja Ninja
Gry Akcji Akcji
Gry Bijatyki Bijatyki
Gry Squid Game: Gra w kalmary Squid : Gra w kalmary
Gry Roblox Roblox

Gry Lego Ninjago

Teraz możesz wejść do magicznego świata Ninjago, korzystając z jednej z wielu gry Lego Ninjago online. Znajdź swojego ninja w swoich grach LEGO NINJAGO! Wybierz postać ninja, którą wolisz bronić przed złym Lordem Garmadonem. Możesz być mistrzem w sztuce spinjutsu, aby zniszczyć wroga w bitwie, aby wspiąć się i ulepszyć. Evil Djinn Nadakhan zagraża wyspie Ninjago. W Ninjago Skybound musisz powstrzymać go od wyjścia poza wyspę Ninjago! W tej grze 3D Ninjago odważnie grasz w Jaya i musisz uwolnić Cole'a, Wu, Nya, Lloyda, Zane i Kai. Po prostu wybierz jedną z bezpłatnych gier online Ninjago i baw się dobrze!

Magiczny świat ninja czeka na Ciebie poprzez jedną z wielu ręcznie wybranych gry lego Ninjago, którą możesz grać online za darmo,
możesz latać, rozwiązywać kawałki układanki, możesz zacząć przygodę pełną akcji lub możesz grać w relaksujące gry ze swoimi ulubionymi bohaterami ninja. Film Lego Ninjago był imponujący w kinach i zakochaliśmy się w tych wspaniałych bohaterach! Teraz możesz przejąć kontrolę nad małym Lego Ninjago i poprowadzić je do nieba za pomocą katapult, aby zobaczyć, jak daleko możesz sprawić, by podróżowali po niebie. Zbierz żetony Ninjago, a także zdobądź dodatkowe bonusy lub spróbuj Ninjago z Spinjitzu Slash.