Gry Aurora

W tych gry Aurora spotkasz trzecią księżniczkę Disneya, jedną z najpiękniejszych i najdelikatniejszych księżniczek stworzonych do tej pory.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Perfect Prom Night Look
Perfect Prom Night LookPerfect Prom Night Look
Bffs Going Out kolekcja mody
Bffs Going Out kolekcja modyBffs Going Out kolekcja mody
Ubrania Manager w supermarkecie
Ubrania Manager w supermarkecieUbrania Manager w supermarkecie

Gry Aurora

W tych gry Aurora spotkasz trzecią księżniczkę Disneya, jedną z najpiękniejszych i najdelikatniejszych księżniczek stworzonych do tej pory. Z przyjemnością wybierzesz sukienki dla księżniczek na Aurorę, aby powiesić włosy lub makijaż. Ale można również znaleźć gry z księżniczką Aurorą i księciem Filipem, w którym się zakochują, a ona staje się wybraną panną młodą. Te gry są dedykowane wszystkim dziewczynom zakochanym w romantycznych opowieściach kończących się dobrze, gdy rzeka zostanie pokonana.

Możesz wybrać dowolną kategorię gry Aurora, ale także odkryć inne księżniczki, które są z nią. W jednej z tych gier, Aurora, Śpiąca Królewna, musi zostać obudzona ze snu, wiemy, że tylko pocałunek księcia Filipa może zrobić, więc będziesz musiał mu pomóc. Jeśli lubisz crafting, masz możliwość udoskonalenia swojej techniki, aby uczyć się nowych rzeczy i bawić się ze Śpiącą Królewną i jej przyjaciółmi. Czekamy, aż odkryjesz magiczny świat ulubionej księżniczki i powiesz o tym swoim znajomym.