Gry Kręgle

Wybór gry kręgle daje wszystkim namiętnym dzieciom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rzucaniu piłką do kręgli i rozbijaniu tłumu na torze, który staje się mistrzami sali.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane

Gry Kręgle

Wybór gry kręgle daje wszystkim namiętnym dzieciom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rzucaniu piłką do kręgli i rozbijaniu tłumu na torze, który staje się mistrzami sali. Wraz z twoimi ulubionymi postaciami, zabawa jest gwarantowana. Nasze gry są bezpłatne i są starannie dobierane, aby spełnić kryteria pasjonatów, którzy chcą udowodnić każdemu, jak dobry jesteś przed komputerem.

Masz okazję przetestować kolekcję gry kręgle i zobaczyć, jak rzucić ciężką piłkę na torze lub na śniegu, zagrać w Super Bowling, Disco Bowling lub Bowling Arcade, bawić się ze sławnymi postaciami z kreskówek, które kochają nas od tylu lat . Wejdź do Bowling Room lub kręgielni i wybierz właściwą piłkę. Łatwo jest grać. Przeczytaj uważnie instrukcje na początku gry, naciśnij klawisze lub mysz komputerową i rozpocznij przygodę ukończenia jako mistrz kręgielni. Czekamy na Ciebie ze znajomymi. Aby zostać mistrzem, musisz kopać kulki kulą do kręgli.