Gry Karate

Czy lubisz sztuki walki i ruch postaci w filmach akcji? Gry karate są teraz dostępne za darmo, gotowe do przetestowania przez Ciebie, zapalonych graczy, którzy chcą nauczyć się więcej niż inni.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Z Stick Duel Fighting
Z Stick Duel FightingZ Stick Duel Fighting

Gry Karate

Czy lubisz sztuki walki i ruch postaci w filmach akcji? Gry karate są teraz dostępne za darmo, gotowe do przetestowania przez Ciebie, zapalonych graczy, którzy chcą nauczyć się więcej niż inni. Teraz masz szansę sprawdzić swoje umiejętności karate za pomocą myszy i klawiszy, aby szybko przejść od wroga. Graj z postaciami takimi jak King Pencak Silat, Mario, Muay Thai, Dragon Fist, a nawet pająk karate i małpa.

Nasza propozycja gry karate przeznaczona jest dla tych, którzy chcą trenować. Użyj klawiszy strzałek, aby dowiedzieć się, kiedy jechać, przeskakiwać, atakować lub obracać, aby skutecznie bronić się i atakować we właściwym czasie. Musisz przetrwać atak wroga, zbierać punkty, wykonując jak najwięcej ruchów, aby wygrać zawody. Uważaj na nasze gry z udziałem większej liczby napastników, którzy używają broni, więc poruszaj się szybko i nie trać czasu na czekanie na atak. Podejmij wyzwanie nauki walki i rozwijania swoich umiejętności doświadczonych graczy.