Shakes and Fidget to zabawna satyra fantasy RPG, a jednocześnie nawet wielokrotnie nagradzana gra RPG! Brzmi szalenie? Ponad 50 milionów graczy czyni SFGAME ulubioną grą online na świecie!
Shakes and Fidget to oparta na przeglądarce MMORPG ze zdjęciami.

RPG
Shakes and Fidget to darmowa gra MMORPG. Jeśli uwielbiasz tworzyć postacie, brać udział w zadaniach, zadaniach pobocznych, pobierać zadania, a następnie walczyć z bossami o więcej łupów i punktów doświadczenia, pokochasz Shakes i Fidget - oczywiście jak na ironię. Shakes and Fidget to satyryczna i całkowicie ironiczna gra MMORPG, w której możesz tworzyć postacie, zdobywać punkty w bitwach na arenie, spędzać czas w tawernach, walczyć ze smokami, iść na misje i spędzać dużo czasu na klikaniu siebie, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo. Jeśli podoba ci się ekscytacja tworzeniem postaci, wykonywaniem zadań pobocznych, pobieraniem zadań, a następnie walczeniem z bossami o więcej łupów i punktów doświadczenia, pokochasz Shakes i Fidget - oczywiście w ironiczny sposób. Shakes and Fidget zawiera Twoje ulubione trofea fantasy i MMORPG oraz mechanikę, ale także na nowo je wyobraża z serią zabawnych zwrotów akcji. To wspaniałe nowe spojrzenie na MMORPG, a jeśli grałeś już we wszystkie bardzo poważne gry MMORPG doom i mroku, powinieneś wypróbować tę darmową grę. Jak każda inna gra MMORPG, będziesz mógł wybrać rasę, klasę, płeć i dostosować swoją postać przed wyruszeniem w dzicz nieznane, aby znaleźć misje, ulepszenia, klucze, złoto i przygodę. Zmodyfikuj swoje umiejętności i ulepszenia w zakresie dyplomacji, strategii, zarządzania zasobami i budowania postaci.

Instrukcje

Użyj myszki i klawiatury, aby wchodzić w interakcje z różnymi menu w grze. Ulepszaj swoje statystyki, atakuj innych graczy, wybieraj zadania i rozmawiaj z innymi graczami oraz postaciami innymi niż postacie.

Shakes & Fidget jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry .io.