Chaos i ogłuszające eksplozje powracają w szóstej grze niezwykle popularnej serii gier Bomb It 6! Na polu bitwy padł deszcz bomb i powinieneś zmienić tę dziwną sytuację w przewagę, manipulując materiałami wybuchowymi, aby osiągnąć swój ostateczny cel! Wejdź na boisko, ale uważaj! Nigdy nie wiadomo, gdzie bomba wyląduje na polu bitwy! Czy masz umiejętności myślenia strategicznego i nieskazitelny czas na pokonanie przeciwników, zanim uda im się sprowadzić cię na popiół? Jeśli chcesz się dowiedzieć, naciśnij ten przycisk Start i zacznij swoją podróż! Gdzie są twoje bomby? Kto musi nosić tak ciężkie rzeczy, gdy dosłownie spadają z nieba? W szóstej grze tej niesamowicie zabawnej serii nie musisz nosić bomb, aby wysadzić w powietrze! Zamiast tego bomby okresowo spadają z nieba i powinieneś popchnąć je w stronę przeciwników, zanim wybuchną.

Bomb It 6 jest pełen nowych dodatków i oferuje 5 różnych trybów gry zamiast 4, jak poprzednie gry z tej serii! Dzięki tak wielu trybom jesteśmy pewni, że znajdziesz wyzwanie, które zapewni rozrywkę na wiele godzin.
Tryb zręcznościowy pozostaje taki sam i powinieneś spróbować zabić wszystkich swoich wrogów. W trybie Battle Royale zabij 10 wrogów i zdobądź tytuł zwycięzcy! Tryb zielonej strefy oferuje zabawną rozgrywkę, w której musisz zająć dziesięć zielonych stref. Nie możesz się oprzeć błyszczącemu złotu? Zatem szlak skarbów jest właśnie dla Ciebie trybem, w którym musisz zebrać 10 monet! Myślisz, że możesz obsłużyć więcej? Przed rozpoczęciem gry możesz dostosować poziom trudności, liczbę graczy, poziomy i inne opcje, aby stworzyć idealną grę dla siebie!

Akcja i emocje trwają w innych grach tej niesamowitej serii! Koniecznie sprawdź naszą kolekcję gier Bomb It, aby przekonać się sam!

Cechy:

  • 5 różnych trybów gry
  • Stroje do odblokowania
  • Wiele postaci do gry
  • Grafika 2D

Sterownica:

  • W trybie 1-osobowym użyj klawiszy strzałek, aby się poruszać, a klawisza spacji, aby pchnąć bombę.
  • W trybie dla dwóch graczy użyj klawiszy WASD, aby się poruszać, a spacji, aby umieścić bombę jako gracz 1. Użyj klawiszy strzałek, aby się poruszać, a klawisz ENTER, aby umieścić bombę jako gracz 2.
Bomb It 6 jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Bomberman.