Gry Dora

Jeśli podoba Ci się animowany, edukacyjny serial, masz teraz szansę wybrać gry Dora i nauczyć się nowych rzeczy lub bawić się z Dora i jej przyjaciółmi.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Dora Magic Land Adventure
Dora Magic Land AdventureDora Magic Land Adventure

Gry Dora

Jeśli podoba Ci się animowany, edukacyjny serial, masz teraz szansę wybrać gry Dora i nauczyć się nowych rzeczy lub bawić się z Dora i jej przyjaciółmi. Nasze gry są bezpłatne i dostępne przez cały czas. Teraz możesz pomóc Dora szukać 15 ukrytych serc, ale ogromna uwaga na czas jest ograniczona. Możesz także zagrać w stylistę włosów i wybrać odpowiednią fryzurę dla Dory lub swojego projektanta i wybrać odpowiednie sukienki dla swojego ulubionego odkrywcy. Jeśli podoba Ci się święto Halloween, masz szansę zagrać w stylu Dora i Diego lub pomóc Dora przygotować dekoracje.

Sugerujemy wypróbowanie gry Dora, które przynoszą nie tylko zabawne gry, ale także gry edukacyjne. Możesz sprawdzić swoje umiejętności, wybierając gry z kartami pamięci, szukając różnic między obrazami. W tym samym czasie możesz grać w ping-ponga z Dora i Diego, bawić się z Dora i jej magicznym ogrodem z kwiatami lub warzywami, dbać o oparzenia Dory, które nie były zbyt dobre. Czas rozpocząć przygodę z Dora i Diego i bawić się z tymi dwoma postaciami za pomocą klawiszy lub myszy komputerowej.