Gry Bibi i Tina

W tych Gry Bibi i Tina będziemy razem z dwoma przyjaznymi, inteligentnymi i sympatycznymi nastolatkami w ich przygodach.

Nowe
Top
Nowe
Najczęściej grane
Gry Gry kreskówki Gry Bibi i Tina

Gry Bibi i Tina

W tych Gry Bibi i Tina będziemy razem z dwoma przyjaznymi, inteligentnymi i sympatycznymi nastolatkami w ich przygodach. Bibi i Tina są nieodłącznymi przyjaciółmi i kochają konie. Większość świata lubi chodzić razem, zwiedzać okolicę, jeździć konno i rozwiązywać problemy, które napotykają dzisiaj. Mała czarownica, Bibi Blocksberg, pojawia się w tych Gry Bibi i Tina i zawsze wykazuje dużą odwagę. Bibi ma 13 lat i spędza większość wakacji w stajni Martina ze swoją najlepszą przyjaciółką Tiną Martin i ukochaną Sabriną. Nigdy się niczego nie boją, zwłaszcza jeśli ma to związek z jakąś niesprawiedliwością. Tina Martin ma 14 lat, choć jest znacznie bardziej troskliwa i ostrożna, nie waha się uczestniczyć z Bibi w wielkich przygodach. Magiczna moc Bibi odgrywa ważną rolę w ich doświadczeniach, chociaż Bibi zwykle nie używa swoich specjalnych zdolności, z wyjątkiem wyjątkowych przypadków. Ich pasją jest szukanie zwierząt i jazda konna. Przyjaciel Tiny, Alexander von Falkenstein, często im towarzyszy. Chociaż magiczna moc Bibi jest zawsze pod ręką, dziewczyny mają wiele magii fantazji i przygody.

Bibi i Tina rozwiązują splątane tajemnice, walczą o to, co właściwe, i pomagają ludziom i zwierzętom w niebezpieczeństwie. W tych grach z Bibi i Tiną dołącz do nich, ponieważ zawsze pojawiają się, gdy chodzi o nieoczekiwaną zabawę i przygody. Ale obok Sabriny, konia Bibi w stadninie koni Martina. 6-letni czysty krwawnik Amaraus jest czerwono-brązowy z ciemnymi włosami należącymi do Tiny. Inne często pojawiające się konie to mały Felix, który jest wyjątkowy i słodki, co czyni go ulubionym z bliźniaków i kucyków bliźniaków Mac i Moritz.