Polubione gry:0 0

Gry Peppa Pig

Kto nie słyszał o Peppa?

Dzieci na całym świecie kochają swoje projekty, które zawsze odpowiadać innym, chociaż czasami niegrzeczny. Teraz można znaleźć gry Peppa Pig, bawić się ze swoją rodziną, grając w koszykówkę, kręgle, skacząc radośnie razem, składanie zamówień lub karmienia zwierząt gospodarskich.

Odkryj, z przyjaciółmi, z naszą szeroką gamą Gry Peppa Pig i nauczyć się jak wizyty u okulisty lub dentysty, relaks w spa lub udekorować pokój. Jeśli jesteś większy i chcesz pojechać, zagrać w bilard lub odkryć obłąkany dentysty, teraz jest okazja, aby odkryć je na naszej stronie.

znaków:

Peppa

Piggy wynosi 5 lat, zawsze pogodny lubi bawić się z koleżankami. Często bawi się z jej bratem, George, lub do jej przyjaciela Suzzy. Ona mieszka z mamą, tata Pig Pig i jej brata, kuzyna o imieniu Chloe George.Are i dwóch dziadków. Peppa kocha jego rodzina dużo, ale nie ma problemu z bezpośredniej rozmowy z członkami rodziny lub drażnić go trochę George.

George

młodszy brat peppi jest z podejmowania wielu gafy. On lubi pluskać się w błocie.

Mama i tata Pig Pig

Rodzice kochają swoje dzieci bardzo, kiełki basen ze stosunkowo jasnych zasad. Ale nigdy nie odmawia mały kąpieli błotnej. Wszakże są wszystkie świnie, prawda?

Contact - Gombis 2008 - 2017